#مهسا_امینی

دومین تریلر Ninja Gaiden: Master Collection اکشنی جنون‌آمیز را به تصویر می‌کشد

این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد

دومین تریلر Ninja Gaiden: Master Collection اکشنی جنون‌آمیز را به تصویر می‌کشد سورنا رضایی ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

Koei Tecmo ساعاتی قبل دومین تریلر Ninja Gaiden: Master Collection را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان دارد.

نینجا گایدن، یک مجموعه بازی‌های ویدیویی در سبک هک اند اسلش است که با انتشار Ninja Gaiden در سال ۱۹۸۸ میلادی شکل گرفت. از آنجایی که بازی مزبور عملکرد موفقیت‌آمیزی داشت، سازندگان تصمیم گرفتند قسمت بعدی را توسعه داده و تحت عنوان Ninja Gaiden II: The Dark Sword of Chaos به بازارهای جهانی بفرستند. این روند ادامه داشت و طی دهه‌های گذشته نسخه‌های متعددی بر اساس نینجا گایدن ساخته و در بازار عرضه شدند. جدیدترین بازی، یک اسپین‌آف به نام Yaiba: Ninja Gaiden Z است که سال ۲۰۱۴ در دسترس قرار گرفت. اینطور که به نظر می‌رسد، Ninja Gaiden Z نتوانست انتظارات را برآورده کند. از همین رو، ناشر تصمیم گرفت برای مدتی آن را کنار بگذارد.

کوئی تکمو و استودیوی تیم نینجا نسخه‌ی جدید مجموعه را حین برگزاری رویداد آنلاین Nintendo Direct معرفی کردند. بازی مزبور Ninja Gaiden: Master Collection نام داشته و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، یک باندل است. طبق اطلاعات موجود، Master Collection عناوین Ninja Gaiden Sigma 2 ،Ninja Gaiden Sigma و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge را در خود جای داده است. محصول جدید کوئی تکمو را نمی‌توان یک ریمستر کامل دانست؛ زیرا تغییرات عمده‌ای در گیم‌پلی یا جلوه‌های بصری آن به وجود نیامده است. با این حال، از وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۶۰ پشتیبانی می‌کند تا کاربران امروزی در برقراری ارتباط با آن به مشکل برنخورند.

دومین تریلر Ninja Gaiden: Master Collection چندی پیش در کانال یوتیوب کوئی تکمو قرار گرفته است. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و مبارزه‌های جنون‌آمیز با انواع مختلف دشمن‌ها را به تصویر می‌کشد؛ مبارزه‌هایی که نشان می‌دهد با گذشت چندین سال از انتشار بازی‌ها همچنان جذاب بوده و به راحتی می‌توانند توجه گیمرهای نسل جدید را به خود جلب کنند. با این حال، جلوه‌های بصری شخصیت‌ها و محیط‌ها به شدت در ذوق می‌زند. به خصوص در شرایطی که استودیوها سعی می‌کنند محصولات قدیمی‌شان را با جلوه‌های بصری بهبود یافته به بازار بفرستند.

جلوه‌های بصری قدیمی، تنها مشکلی نیست که سر راه Ninja Gaiden: Master Collection قرار دارد. قسمت‌های اول و دوم مجموعه تیم نینجا دو بار بازنشر شده‌اند. بازنشر اول با نام Black و بازنشر دوم با نام Sigma شناخته می‌شود. اگرچه نسخه‌های Black، نسخه‌های اصلی و نهایی به شمار می‌روند تیم نینجا مجبور شده است نسخه‌های Sigma را برای باندل استفاده کند؛ محصولاتی که به دلیل تغییرات غیرضروری در بخش‌های مختلف بازی چندان در جلب نظر طرفداران قدیمی موفق نبودند. طبق توضیحی که تیم نینجا در این رابطه ارائه داده، اطلاعات مربوط به نسخه‌های Black قابل‌استفاده نبوده است.

بازی Ninja Gaiden: Master Collection در تاریخ ۲۰ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ ژوئن ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا