در چه تاریخی از گیم‌پلی نسخه بعدی Rainbow Six رونمایی می‌شود؟

یوبیسافت با توپ پر می‌آید؟

در چه تاریخی از گیم‌پلی نسخه بعدی Rainbow Six رونمایی می‌شود؟ نریمان هروی ۰ ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Rainbow Six

به زودی و در رویداد Ubisoft Forward اطلاعاتی ازنسخه بعدی Rainbow Six و چند بازی دیگر مثل Far Cry 6 و Riders Republic در دسترس قرار می‌گیرد.

بالاخره برنامه‌ی کامل رویداد E3 امسال مشخص شده است. اسکوئر انیکس جزئیاتی را در مورد نمایش خود، منتشر کرد و هم‌اکنون نیز نوبت یوبیسافت است. رویداد Ubisoft Forward روز دوازدهم ژوئن (مصادف با ۲۲ خرداد) برگزار می‌شود و در این رویداد، اطلاعاتی در مورد چندین بازی مثل Far Cry 6 ،Riders Republic ،Rainbow Six Parasite منتشر خواهد شد.

نسخه بعدی سری Rainbow Six که پیش از این با نام Rainbow Six Quarantine شناخته می‌شده، یک بازی تیراندازی Co-op به شمار می‌رود که گیم‌پلی آن در این رویداد، نمایش داده خواهد شد. اطلاعاتی نسبتا جزئی از نسخه Closed Beta این بازی پیش از این منتشر شده است اما حالا نوبت رونمایی کاملا رسمی از نسخه بعدی این فرنچایز فرا رسیده.

البته همان‌گونه که در بالاتر ذکر شد، بازی‌های دیگری نیز در Ubisoft Forward حضور خواهند داشت. این بازی‌ها شامل Far Cry 6(که در اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد) و Riders Republic(که با تاخیر مواجه شده) خواهند بود. همچنین محتوا‌هایی نیز از بازی‌های Assassin’s Creed Valhalla و Rainbow Six Siege نیز در این رویداد حضور خواهند داشت.

در انتها هم لازم به ذکر است که باید انتظار اخباری از بازی‌های Trackmania ،The Crew 2 ،For Honor ،Brawlhalla و Watch Dogs: Legion را در بخش Pre-Show رویداد Ubisoft Forward داشته باشیم.

نظر شما در مورد این رویداد چیست؟ آیا یوبیسافت به خوبی خود را نشان داده و آب رفته را به جوی باز‌می‌گرداند؟ صحبت از Rainbow Six Siege شد. آیا شما هم از بازیکنان این بازی هستید؟ آیا همچنان به بازی کردن آن، مشغولید یا این‌که از آپدیت‌های این بازی ناراضی هستید و دیگر علاقه‌ای به این بازی ندارید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا