فیلم بعدی چاد استاهلسکی پر از صحنه‌های اکشن و تعقیب و گریز با ماشین خواهد بود

کارگردان جان ویک در گام بعدی خود به سراغ خودروها خواهد رفت!

فیلم جدید چاد استاهلسکی

به گزارش وب سایت ددلاین، فیلم بعدی چاد استاهلسکی که همواره از او به خاطر کارگردانی هر سه قسمت فیلم John Wick یاد می‌شود، قرار است اثری اکشن و مملو از صحنه‌های تعقیب و گریز با ماشین‌ها باشد.

هرچند که کارگردانی سه قسمت جان ویک (با هنرنمایی کیانو ریوز) نقطه‌ی عطف کارنامه‌ی کاری Chad Stahelski به‌حساب می‌آید اما این کارگردان ۵۱ ساله، پیش از نشستن روی صندلی کارگردانی این فیلم اکشن، بابت فعالیت در کادر تولید آثار مطرحی همون فیلم 300، Live Free or Die Hard و همچنین نسخه‌ی سال ۲۰۰۸ فیلم Rambo خود را به سینمای هالیوود معرفی کرد. از همین رو می‌توان روند پیشرفت استاهلسکی را به عنوان الگویی جذاب در عرصه‌ی کارگردانی در نظر گرفت.

شاید به همین جهت است که بسیاری از علاقه‌مندان به فیلم‌های اکشن و سینمای هالیوود، بی‌صبرانه منتظر هستند تا از ساخته‌ی بعدی چاد استاهلسکی رونمایی شود. وب سایت معتبر ددلاین هم در همین راستا گزارشی تهیه کرده است که مبتنی بر آن، فیلم بعدی این کارگردان اثری اکشن خواهد بود که هسته‌ی مرکزی آن را تعقیب گریز با خودروها شکل می‌دهند.

هیچ اطلاعات رسمی دیگری غیر از این، هنوز در دسترس نیست. با توجه به کارنامه‌ی استاهلسکی و موفقیت‌های او در به تصویر کشیدن صحنه‌های اکشن فوق‌العاده هیجان‌انگیز در سه قسمت جان ویک، انتظار می‌رود که ساخته‌ی بعدی او هم در رسیدن به این هدف، موفق باشد.

Andre Nemec و Josh Applebaum که پیش از سابقه‌ی نویسندگی برای فیلم‌های Teenage Mutant Ninja Turtles و Beverly Hills Cop 4 را در کارنامه‌ی کاری خود به ثبت رسانده‌اند، به عنوان نویسنده‌های این پروژه، چاد استاهلسکی همراهی خواهند کرد. همچنین اندرو فورم و برد فولر هم تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود؛ این دو نفر قبلا سابقه‌ی تهیه‌کنندگی هر دو قسمت فیلم A Quiet Place را داشته‌اند.

هنوز هیچ تاریخی برای اکران این فیلم مشخص نشده است اما انتظار می‌رود که بعد از اکران John Wick 4، نوبت به عرضه‌ی فیلم جدید چاد استاهلسکی برسد. قسمت چهارم جان ویک به کارگردانی استاهلسکی، قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا