1%
  • 0/10

نسخه بعدی Mass Effect هم‌چنان در مرحله پیش‌ تولید است

فعلا تمرکز روی Dragon Age: Dreadwolf قرار دارد.

نسخه بعدی Mass Effect هم‌چنان در مرحله پیش‌ تولید است ۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نسخه بعدی Mass Effect

در میان سیل لغو پروژه‌های فراوان صورت گرفته در شرکت EA و تعدیل نیروی کاری، نسخه بعدی Mass Effect هم‌چنان در مرحله پیش تولید به سر برده و ساخت آن دنبال می‌شود.

از تعطیلی استودیو ریج لاین (Ridgeline Games) سازنده بخش داستانی Battlefield تا کنسل شدن پروژه Star Wars اول شخص شوتر داستانی استودیو ری‌اسپاون (Respawn Entertainment)، تعداد زیادی از استودیوهای کمپانی EA به دنبال اخراج کارمندان و تعدیل نیروی کاری عظیم صورت گرفته در تیم‌های توسعه دهنده این شرکت تحت تاثیر مستقیم قرار گرفتند. با این حال به نظر می‌رسد دو پروژه‌ای که استودیو بایوور (BioWare) در حال تولید آن‌ها بوده از این موضوع جان سالم به در بردند.

نشریه IGN با انتشار گزارشی اظهار داشته است بنا به آن چه شنیده، نسخه بعدی Mass Effect هنوز در مرحله پیش تولید قرار دارد. موضوعی که پیش از این در تابستان و ماه آگوست سال گذشته نیز به آن اشاره کرده بودند. در حال حاضر تمرکز اصلی استودیو بایوور روی تولید عنوان Dragon Age: Dreadwolf قرار دارد که قرار است در تابستان سال جاری به طور کامل رونمایی شده و نمایش کاملی داشته باشد و پیش از این نیز برخی از شایعات به احتمال انتشار آن در سال جاری اشاره می‌کردند.

در کنار اعلام تعدیل نیروی کاری، شرکت EA هم‌چنین به این موضوع نیز اشاره داشته که قصد دارد از ساخت بازی براساس عناوین لایسنس شده فاصله بگیرد و به جای آن تمرکز خود را روی ساخت بازی‌هایی که به خودشان تعلق دارد قرار دهند. مجموعه Mass Effect و مجموعه Dragon Age دو مورد از بزرگ‌ترین دارایی‌هایی این کمپانی به شمار رفته و وارد نشدن آسیب به روند تولید آن‌ها چندان نیز امر غافل‌گیرکننده‌ای به شمار نمی‌رود.

علاوه‌بر استودیو بایوور، شرکت EA هم‌چنین اعلام داشته است ساخت دو بازی Iron Man محصول استودیو موتیو (Motive Studio) و بازی Black Panther که توسط استودیو کلیف هنگر (Cliffhanger Games) توسعه می‌یابد هم‌چنان دنبال می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments