برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

پوستر جدید Mass Effect 4 به مناسبت روز N7 منتشر شد

یک غافلگیری دیگر در راه است

پوستر جدید Mass Effect 4 به مناسبت روز N7 منتشر شد ۰ ۱۷ آبان ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
پوستر جدید Mass Effect 4

استودیو بایوور به مناسبت فرا رسیدن روز N7 و به منظور قدردانی از طرفداران پوستر جدید Mass Effect 4 را منتشر کرده است.

وقتی بایوور روی Mass Effect: Andromeda کار می‌کرد، برنامه‌های زیادی برایش داشت اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت. چهارمین نسخه مس افکت در مارس ۲۰۱۷ میلادی عرضه شد و سیستم مبارزه بهبود یافته، جلوه‌های بصری و اتمسفر گیرایش زیر سایه داستان، مشکلات فنی و انیمیشن‌های پر از ایراد قرار گرفتند. در نتیجه، محصول الکترونیک آرتز نتوانست انتظارات را بر آورده کند. در پی این اتفاق، استودیو کانادایی مجبور شد برنامه‌های خود برای گسترش داستان را کنار گذاشته و تمرکزش را روی Anthem قرار دهد. نکته جالب ماجرا اینجا است که انتم هم انتظارات را برآورده نکرده و به یک شکست تجاری تبدیل شد. البته بایوور تصمیم داشت آن را احیا کند اما همه‌گیری ویروس کرونا مانع رخ دادن چنین اتفاقی شد.

بایوور در حال حاضر منابعش را روی نسخه‌های جدید سری بازی‌های Dragone Age و Mass Effect و پشتیبانی از Star Wars: The Old Republic متمرکز کرده است. مس افکت 4 برای نخستین بار در جریان رویداد The Game Awards 2020 به نمایش گذاشته شد و سازندگان تاکید داشتند بازی در فاز ابتدایی توسعه قرار دارد. مطابق انتظار، پروژه در ادامه در سکوت فرو رفت و اطلاعات زیادی از آن در دسترس قرار نگرفت. البته طرفداران با توجه به نمایش‌های بازی به این نتیجه رسیده‌اند که محصول جدید بایوور پس از پایان‌بندی (Destroy) در Mass Effect 3 روایت می‌شود. در این پایان‌بندی، ریپرها از بین رفته و مس ریلی‌ها (Mass Relay) هم نابود شده‌اند. در ضمن، کاپیتان سفرد زنده مانده است.

بایوور به مناسبت فرا رسیدن روز N7 و به منظور قدردانی از طرفدارانی که همیشه پای سری بازی‌ها بوده‌اند، پوستر جدید Mass Effect 4 را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته است. این تصویر تبلیغاتی چند شخصیت را نشان می‌دهد که در اطراف یک سفینه فضایی ایستاده‌اند. در ضمن، استودیو کانادایی در کپشن توییت خود تاکید کرد یک غافل‌گیری دیگر هم برای روز N7 در نظر گرفته است. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

در حالی که حددا چهار سال از عرضه Mass Effect: Andromeda می‌گذاشت، بایوور با همکاری الکترونیک آرتز جدیدترین نسخه مس افکت را راهی بازار کرد که یک باندل با نام Mass Effect: Legendary Edition است؛ باندلی که نسخه‌های ریمستر Mass Effect ،Mass Effect 2 و Mass Effect 3 را در خود جای داده است. بازی‌ها از لحاظ فنی بهبود یافته‌اند و در کنار وضوح تصویر، از نرخ فریم بالاتری پشتیبانی می‌کنند. به این موارد باید کاهش مدت زمان بارگذاری را اضافه کرد. در ضمن، جلوه‌های بصری و مکانیک‌های مربوط به مبارزه و کنترل وسائل نقلیه بهتر شده‌اند. 

حدودا یک دهه پیش لجندری پیکچرز و وارنر تصمیم گرفتند فیلم سینمایی مس افکت را جلوی دوربین ببرند اما در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر لغو به وجود بیاید. مک والترز (Mac Walters) یکی از کارمندان بایوور اخیرا مصاحبه‌ای را انجام داد و در بخشی از آن، لغو اقتباس را تایید کرد. او گفت دست‌اندرکاران پروژه نمی‌توانستند پیرامون فیلمنامه به یک جمع‌بندی برسند؛ زیرا روایت داستان بازی‌ها در قالب اثری ۹۰ الی ۱۲۰ دقیقه‌ای دشوار است. علاوه بر این، مدیریت لجندری پیکچرز چند سال پیش تغییر کرد و باعث شد توجه استودیو روی پروژه‌های سریالی قرار بگیرد.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه جدید مس افکت هیچ گونه تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments