بازی بعدی Battlefield برای کنسول‌های نسل آینده منتشر می‌شود

مراحل توسعه‌ی بازی طبق برنامه پیش می‌رود

بازی بعدی Battlefield برای کنسول‌های نسل آینده منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Battlefield

استودیوی بازی‌سازی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) می‌گوید عنوان بعدی بتلفیلد برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود.

در بین بازی‌هایی که برای کنسول‌های نسل بعدی ساخته می‌شوند، به‌‌نظر می‌رسد Battlefield هم حضور دارد و سازندگان آن به دنبال عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی این فرنچایز برای کنسول‌های نسل نهم هستند.

اخیرا مدیرعامل الکترونیک آرتز، اندرو ویلسون، در یک تماس تلفنی از مطلوب بودن وضعیت ساخت عنوان بعدی بتلفیلد خبر داده است. او می‌گوید علی‌رغم شرایطی که پیرامون شیوع ویروس کرونا به وجود آمده و با این‌که در حال حاضر تمامی مراحل تولید این بازی از خانه‌ انجام می‌شود، سازندگان طبق برنامه‌ی مشخص شده پیش می‌روند و روند ساخت عنوان بعدی این فرنچایز پرطرفدار قابل قبول است.

توسعه‌ی Battlefield به خوبی پیش می‌رود. ما از آن‌چه که تیم از خانه در حال انجام دادن است بسیار هیجان‌زده هستیم. آن‌ها (تیم سازنده) در زمینه‌ی ادامه‌ی ساخت یک سرگرمی در دنیای بتلفیلد الهام‌بخش بوده‌اند. من برای زمانی که این بازی عرضه شود، هیجان زیادی دارم.

این استودیو قبلا هم در مورد توسعه‌ی این بازی با هدف انتشار برای کنسول‌های نسل بعدی صحبت‌هایی کرده بود. همچنین دنیس برانوال، کارگردان استودیوی دایس، هم‌زمان با انتشار آخرین به‌روزرسانی Star Wars Battlefront II و با اشاره به آخرین محتوای گسترش‌دهنده‌ی Battlefield V، به صورت رسمی از انتشار بازی جدید Battlefield در سال ۲۰۲۱ میلادی خبر داد.

با این‌که هنوز از بخش داستانی این بازی اطلاعاتی نداریم، اما می‌توانیم در سال ۲۰۲۱ منتظر عنوان بعدی این فرنچایز محبوب و انتشار آن برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا