بازی بعدی استودیو DICE لس آنجلس احتمالا در سبک شوتر خواهد بود

یک‌بار دیگر Frostbite

بازی بعدی استودیو DICE لس آنجلس احتمالا در سبک شوتر خواهد بود مهسا سپاهی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
استودیو DICE لس آنجلس

اخیرا اطلاعات تازه‌ای درمورد بازی بعدی استودیو DICE لس آنجلس توسط بازی‌ساز شناخته شده، وینس زامپالا، منتشر شده است.

یکی از مقام‌های ارشد شرکت ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) می‌گوید احتمالا بازی بعدی DICE در سبک تیراندازی ساخته خواهد شد. وینس زامپالا، رئیس ریسپاون اینترتیمنت، در مصاحبه‌ی اخیر خود از احتمال ساخت این بازی با استفاده از Frostbite که یکی از موتورهای بازی‌سازی شرکت الکترونیک آرتز محسوب می‌شود، خبر داده است.

طی آخرین مصاحبه‌ی زامپالا، او تایید می‌کند که شرکت ریسپاون قرار نیست با استودیو DICE لس آنجلس یکی شود و این دو استودیو مانند گذشته به طور جداگانه به کار خود ادامه می‌دهند. همچنین، رئیس ریسپاون اینترتیمنت می‌گوید بازی بعدی DICE احتمال دارد با موتور Frostbite ساخته شود و در حال حاضر ایده‌های زیادی در ذهن توسعه‌دهندگان جریان دارد. با این‌حال هنوز این ایده‌ها به مرحله‌ی تصمیم‌گیری نرسیده‌اند.

جدا از صحبت‌های Vince Zampella، اگر کارنامه‌ی استودیو DICE را هم در نظر بگیریم، عرضه‌ی یک بازی تیراندازی از سوی این شرکت دور از ذهن نخواهد بود. از طرفی دیگر، زامپالا گفته توسعه‌دهنگان برای ساخت یک بازی موفق نیاز به یک موتور مناسب دارند تا اثری که می‌خواهند را تولید کنند.

به احتمال زیاد این موتور Frostbite خواهد بود چون بازی‌سازان به خوبی با آن آشنا هستند و درموردش می‌دانند، اما اگر ما تصمیم بگیریم کاری انجام دهیم که موتورهای دیگر از پس آن بربیایند، گزینه‌های دیگری هم خواهیم داشت.

از بازی‌های شناخته‌ی این موتور می‌توان به عناوین پرطرفدار Star Wars Battlefront 2 و Battlefield 5 اشاره کرد. آخرین به‌روزرسانی بازی Star Wars Battlefront 2 محتوای نهایی خود را دریافت کرد و Battlefield 5 قرار است ماه آینده آپدیت مهمی را به بازیکنان خود ارائه دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا