1%
  • 0/10

کارگردان بازی داستانی جدید Battlefield استودیو سازنده آن را ترک کرد

باز هم آینده نامشخص بخش داستانی این مجموعه

کارگردان بازی داستانی جدید Battlefield استودیو سازنده آن را ترک کرد ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کارگردان بازی داستانی جدید Battlefield

به نظر می‌رسد مارکوس لهتو کارگردان بازی داستانی جدید Battlefield استودیو تازه تاسیس و سازنده آن را ترک کرده است.

مارکوس لهتو (Marcus Lehto) که به عنوان یکی از خالقین مجموعه Halo شناخته می‌شود در سال 2021 به شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) پیوست تا رهبری استودیو جدیدی در شهر سیاتل را برعهده بگیرد و روی بازی داستانی جدید Battlefield با تمرکز روی کمپین تک نفره کار کند. در سال بعد یعنی سال 2022، از نام این استودیو جدید تحت عنوان Ridgeline Games رونمایی شد و اعلام شد این استودیو مسئول گسترش بخش روایی، داستان‌سرایی و شخصیت پردازی در دنیای مجموعه Battlefield خواهد بود.

با این حال به نظر می‌رسد همکاری لهتو به عنوان کارگردان بازی داستانی جدید Battlefield با شرکت EA و مجموعه مورد بحث زودتر از آنچه تصور می‌شد به پایان راه خود رسیده است. حساب کاربری DANNYonPC که اخبار مرتبط با این مجموعه را به اشتراک می‌گذارد در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق اظهار داشته است، مارکوس لهتو اخیرا تمامی اشاراتی که به مجموعه Battlefield در پروفایل توییتر خود داشته را حذف کرده است و مدتی کوتاهی پس از آن در صفحه فیس بوک خود تایید کرده که شغل خود در استودیو Ridgeline Games را ترک کرده است.

تاکنون مارکوس لهتو و شرکت الکترونیک آرتس هیچ گونه اظهار نظری در رابطه با این جدایی ناگهانی صورت گرفته ارائه نکرده‌اند. هم‌چنین مشخص نیست با توجه به مسئله صورت گرفته، برنامه‌های در نظر گرفته شده برای کمپین داستانی این مجموعه با چه تغییراتی همراه شود.

در عین حال که استودیو دایس (DICE) به کار خود روی این مجموعه ادامه می‌دهد استودیو ریپل افکت (Ripple Effect Studios) روی یک تجربه جدید از این فرنچایز شوتر اول شخص مشغول به کار است. در ماه سپتامبر سال گذشته نیز اعلام شد استودیو کرایتریون (Criterion Games) که به عنوان سازنده مجموعه Need for Speed شناخته می‌شود باری دیگر وظیفه پشتیبانی تولید و توسعه روی سری Battlefield را برعهده گرفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments