1%
  • 0/10

نسخه بعدی Battlefield در ماه اکتبر 2025 عرضه می‌شود

بازگشت به ریشه در فضای مدرن

نسخه بعدی Battlefield در ماه اکتبر 2025 عرضه می‌شود ۰ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نسخه بعدی Battlefield

براساس شایعات جدید نسخه بعدی Battlefield که در بازه زمانی مدرن با رویکرد بازگشت به ریشه‌ها دنبال می‌شود در اکتبر 2025 عرضه می‌شود.

شکست کیفی و تجاری بازی Battlefield 2042 که در سال 2020 عرضه شد شرکت EA را مجبور کرد تا به صورت قابل توجهی برای این مجموعه شوتر اول شخص ارزیابی مجددی در نظر بگیرد. همین موضوع سبب شد تا این کمپانی چند استودیو جداگانه را مسئول ساخت نسخه‌های بعدی این مجموعه کند. با توجه به تغییراتی که همواره برای این مجموعه در نظر گرفته می‌شود جزئیات دقیقی پیرامون نسخه بعدی Battlefield در دسترس نبوده با این حال گزارش جدید منتشر شده توسط یکی از اینسایدرهای معروف دنیای بازی اطلاعات قابل توجهی را در اختیار قرار می‌دهد.

به گفته تام هندرسون (Tom Henderson) قسمت بعدی این مجموعه برای عرضه در ماه اکتبر سال 2025 برنامه‌ریزی شده و به صورت داخلی از آن به عنوان نسخه‌ای برای بازگشت به ریشه‌ها یاد می‌شود. در همین راستا بازی از حالت چندنفره که تا 64 پلیر را پشتیبانی می‌کند برخوردار بوده و سیستم کلاس‌های چهار گانه را نیز باز می‌گرداند. به علاوه بهبودهایی در مکانیزم‌های مربوط به تخریب پذیری بازی نیز اعمال می‌کند که پیش از این آگهی‌ شغلی‌های منتشر شده پیرامون این مجموعه نیز به آن اشاره می‌کردند.

هم‌چنین قرار است بازی در بازه زمانی فضای مدرن دنبال شده و بنا بر اطلاعات درج شده در گزارش منتشر شده، تاکید زیادی روی بخش داستانی سنگین خود با تمرکز روی استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در جنگ دارد. باید دید این موضوع چه معنایی برای نسخه‌ای از این مجموعه که توسط استودیو Ridgeline Games در حال توسعه است خواهد داشت. به خصوص که به تازگی مدیر و کارگردان استودیو مذکور آقای مارکوس لهتو (Marcus Lehto) نیز آن را ترک کرده است.

هندرسون هم‌چنین به این موضوع اشاره داشته است که نسخه بعدی Battlefield با یک بخش بتل رویال به صورت Free to Play همراه خواهد بود که توسط استودیو Ripple Effect توسعه می‌یابد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments