#مهسا_امینی

اولین اطلاعات از Assassin’s Creed بعدی فاش شد!

این بازی سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های نسل نهم منتشر می‌شود

Assassin's Creed بعدی

با توجه به جزئیاتی که یکی از یوتیوبرها فاش کرده، حالا به اولین اطلاعات از Assassin’s Creed بعدی دسترسی داریم؛ اطلاعاتی تمامی آن‌ها فعلا در حد شایعه و غیررسمی هستند.

از سال ۲۰۰۷ میلادی که اولین نسخه از سری بازی Assassin’s Creed به انتشار رسید، این بازی اکشن ماجراجویی / مخفی‌کاری توانست به یکی از محبوب‌ترین آثار در سبک خود تبدیل شود. با عرضه‌ی سالانه‌ی نسخه‌های جدید این فرنچایز، شهرت اساسینزها در سراسر جهان بیشتر و بیشتر شد؛ تا جایی که حتی فیلم‌سازها هم ترجیح دادند تا برای استفاده از این نام، با شرکت یوبی‌سافت همکاری داشته باشند.

با تمام این اوصاف، رنگ و بوی خلاقیت و نوآوری بعد از Assassin’s Creed IV Black Flag در این مجموعه کم‌رنگ‌تر شد و به همین واسطه Ubisoft تصمیم گرفت تا با بردن وقایع این سری به عصر باستان و همچنین ادغام آن با عناصر سبک نقش‌آفرینی، روح تازه‌ای درون یکی از محبوب‌ترین آی‌پی‌های خود بدمد.

آخرین نسخه از سری بازی AC چند ماه پیش تحت عنوان اساسینز کرید والهالا منتشر شد و به رغم کسب موفقیت‌های تجاری بی‌نظیر و همچنین نقدهای خوب، نتوانسته این سری را از دام تکرار مکررات نجات دهد. با این وجود، یوتوبری به نام xj0nathan ادعا کرده که یوبی‌سافت قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی به حمایت از این بازی بپردازند و با عرضه‌ی بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های متعدد، همچنان روی حفظ و افزایش جامعه‌ی بازیکنان Valhalla تمرکز کرده باشد.

چنین سیاستی شباهت زیادی به عملکرد این شرکت فرانسوی در قبال Assassin’s Creed Odyssey دارد. این بازی در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و یوبی‌سافت تا پایان سال ۲۰۱۹ محتویات متعدد و متنوعی را برای این بازی عرضه کرد و بعد هم در سال ۲۰۲۰، یعنی دو سال بعد از انتشار ادیسه، نسخه‌ی جدید اساسینز کرید تحت عنوان والهالا را به انتشار رساند.

جاناتان مدعی است که Assassin’s Creed بعدی در سال ۲۰۲۲ برای ایکس‌باکس سری ایکس | اس و پلی‌استیشن 5 (و احتمالا PC) منتشر خواهد شد و داستانی دیگر را در چین باستان روایت خواهد کرد. همچنین این بازی قصد دارد تا اهمیت وقایع اساسینز کرید در عصر مدرن را افزایش دهد؛ تصمیمی که بعید به نظر می‌رسد دلخواه طرفداران این فرنچایز باشد.

همچنین گفته شده که شعبه‌ی صوفیه یوبی‌سافت (بلغارستان) ساخت اساسینز کرید جدید را برعهده خواهد داشت. این استودیو سابقه‌ی توسعه‌ی Assassin’s Creed Liberation برای ویتا و همچنین بازی Assassin’s Creed Rogue را در کارنامه‌ی خود دارد.

به خاطر داشته باشید که تمامی این اطلاعات غیررسمی بوده و هنوز نه یوبی‌سافت و نه هیچ منبع معتبر دیگری نسبت به ادعاهای این یوتوبر واکنشی نشان نداده‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا