اطلاعاتی در خصوص گلکسی نوت جدید لو رفت

وضوح صفحه نمایش و میزان شارژ

اطلاعاتی در خصوص گلکسی نوت جدید لو رفت نیکان صبوری ۰ ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ موبایل
گلکسی نوت جدید

اطلاعاتی از گلکسی نوت جدید به بیرون درز پیدا کرده که به وضوح صفحه نمایش، میزان شارژ و دوربین پیشرفته جدید آن اشاره می‌کند.

Samsung قرار است در تاریخ 7 آگوست (16 مرداد)، در کشور کره جنوبی از آخرین سری موبایل‌های خود یعنی Galaxy Note 10 و +Galaxy Note 10 رونمایی کند. حال با اینکه یک هفته تا معرفی رسمی آن باقی مانده، اطلاعاتی از سری جدید Galaxy Note به بیرون درز پیدا کرده است.

با توجه به اسناد لو رفته، Galaxy Note 10 دچار پس‌رفت‌هایی نسبت به نسخه قبلی خود دارد، این نسخه از وضوح صفحه‌ +FHD با اندازه صفحه‌ی 6.3 اینچی بهره خواهد برد و این در حالی است که در نسخه قبلی، وضوح تصور +QHD با رزلوشن 1440×2960 استفاده میشد. از جزئیات دیگر می‌توان به وزن 168 گرم و ظرفیت باتری 3,500 میلی‌آمپر ساعت، اشاره کرد.

در نسخه بزرگ‌تر این موبایل یعنی +Galaxy Note 10، شاهد پیشرفت‌هایی هستیم. نوع تصویر +QHD و اندازه 6.8 اینچی برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. وزن آن 198 گرم و طرفیت باتری 4,300 میلی‌آمپر بر ساعت است. +Galaxy Note 10 در رنگ‌های سفید، سیاه و نقره‌ای عرضه خواهد شد. تفاوت +Note 10 با نوع ساده‌تر به اینجا ختم نمی‌شود. در کنار سه لنز دوربین عکاسی خود یک سنسور ToF نیز وجود دارد.

S-Pen یا همان قلم حرارتی ویژگی دیگری است که برای این دو موبایل طراحی شده، با این قلم می‌توان کار‌های مختلف گوشی مانند کنار زدن عکس‌های گالری را انجام داد، همچنین زمان استفاده از آن در نوشتن متن یا پیام، جلوه‌های صوتی ایجاد می‌کند.

دوربین جلوی هر دو موبایل از قابلیت دید در شب بهره خواهد برد. ضبط ویدیو نیز در این سری بسیار پیشرفت کرده است. سیستم فیلم برداری در گلکسی نوت جدید نیز با بهبود‌هایی ارتقا پیدا کرده که با زوم کردن، صدای دریافتی نیز فوکوس خواهد شد و تمام سر و صدا‌های اطراف از بین خواهد رفت.

Galaxy Note 10 توانایی شارژ 25 ولت را خواهد داشت این در حالی است که +Galaxy Note 10 دارای شارژ 45 ولتی خواهد بود. میانبر Bixby حذف شده و جای آن دکمه‌ی Power قرار گرفته است و کابران برای دسترسی سریع به Bixby، می‌توانند دکمه Power را دوبار پشت سر هم بزنند و از این هوش مصنوعی استفاده کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا