با پروژه xScreen ایکس‌باکس سری اس شما دیگر نیازی به نمایشگر ندارد!

محصولی خلاقانه برای کنسول مایکروسافت

پروژه xScreen

شرکت UPspec Gaming که در زمینه تولید و عرضه لوازم جانبی ویدیو گیم فعالیت دارد، رسما از پروژه xScreen رونمایی کرده است.

UPspec Gaming، یک شرکت استرالیایی است که در زمینه تولید و عرضه لوازم جانبی مرتبط با صنعت ویدیو گیم فعالیت دارد. این مجموعه توسط دو برادر تاسیس شده که اصالتا نیوزیلندی هستند و هم اکنون در کنار دیگر اعضای تیم مشغول کار روی محصولات متفاوتی هستند. یکی از محصولات چندی پیش معرفی شده است.

UPspec Gaming چندی پیش پروژه xScreen را برای نخستین بار به نمایش گذاشت. این دستگاه، یک نمایشگر بوده و به ایکس‌باکس سری اس متصل می‌شود. بدین ترتیب، کاربر می‌تواند بدون نیاز به نمایشگر ثانویه مانند مانیتور یا تلویزیون کنسول را روشن کرده و پای تجربه بازی مورد نظرش بنشیند. طبق اطلاعاتی که سازندگان به اشتراک گذاشته‌اند، دستگاه به نمایشگری مجهز شده که وضوح تصویر 1080p و نرخ تازه‌سازی ۶۰ هرتز داشته و ۱۱.۶ اینچ اندازه دارد. این دستگاه به کنسول متصل شده و برق مورد نیازش را از آن می‌گیرد. بدین ترتیب، خبری از سیم نیست.

UPspec Gaming از سرمایه کافی برای تولید انبوه پروژه xScreen برخوردار نیست. از همین رو، آن را در وب سایت کیک استارتر قرار داد تا علاقه‌مندان کمک‌های مالی خود را ارسال کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، محصول جدید UPspec Gaming توانسته نظر کاربران را جلب کند؛ زیرا ۳ برابر مبلغ مورد نیاز جمع‌آوری شده است. کاربر می‌تواند هر مبلغی را به عنوان کمک اهدا کند اما اگر می‌خواهد محصول را پس از تولید انبوه دریافت کند، حداقل باید ۲۴۹ دلار استرالیا معادل ۱۸۶ دلار آمریکا بپردازد. به گفته شرکت سازنده، محصول نهایی پس از ورود به بازار حداقل ۲۵ درصد گران‌تر خواهد بود.

پروژه xScreen

ایکس‌باکس سری اس، مدل ارزان‌تر کنسول نسل نهمی مایکروسافت به شمار می‌رود. اگرچه مشخصات فنی‌اش مورد انتقاد گروهی از کارشناسان و کاربران قرار گرفته، معرفی آن را می‌توان اقدامی قابل‌توجه از سوی ردموندی‌ها دانست. به هر حال، بسیاری از مردم توانایی پرداخت ۵۰۰ دلار برای خریداری یک کنسول را ندارند. در انتها، برای مشاهده پیج کیک استارتر xScreen می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا