شخصیت بت‌گرل احتمالا در بازی جدید Gotham Knights حضور دارد!

منتظر رویداد بزرگ DC FanDome باشید

شخصیت بت‌گرل احتمالا در بازی جدید Gotham Knights حضور دارد! مهسا سپاهی ۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
Batgirl

طبق اطلاعات منتشر شده از وب‌سایت Video Games Chronicle، در بازی بعدی بتمن که توسط استودیوی برادران وارنر مونترال (WB Games Montreal) ساخته می‌شود، شخصیت بت‌گرل هم حضور خواهد داشت.

مدتی است که شایعات و اخبار مختلفی از بازی مورد انتظار استودیوی بازی‌سازی برادران وارنر مونترال به گوش می‌رسد. گفته می‌شود این عنوان با محوریت کاراکتر بتمن ساخته شده و قرار است یک بازنگری از سری Batman Arkham باشد. این بازی که Gotham Knights نام دارد، با استناد بر بیانیه‌ی اخیر شرکت برادران وارنر، در جریان رویداد بزرگ DC FanDome معرفی و اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شود. این رویداد در تاریخ ۱ شهریور امسال (مصادف با ۲۲ آگوست سال جاری میلادی) برگزار می‌شود.

اخیرا وب‌سایت Video Games Chronicle گزارشی منتشر کرده که از احتمال حضور کاراکتر بت‌گرل در بازی Gotham Knights خبر می‌دهد. به گفته‌ی عده‌ای، سرنخ‌هایی پیرامون این موضوع وجود دارد و کاربران می‌توانند با وارد کد در وب‌سایت r3dakt3d.com به عدد 761941364995 برسند. این عدد در واقع شماره‌ی EAN کمیکی است که بت‌گرل هم در آن حضور پررنگی دارد. البته، این موضوع می‌تواند تصادفی باشد و از سوی منابع رسمی تایید نشده است. همچنین، استودیوی برادران وارنر مونترال حضور بت‌گرل در بازی Gotham Knights را تایید نکرده است.

در رویداد پیش‌رو که DC FanDome نام دارد، استودیوی برادران وارنر گیمز مونترال به مدت بیست دقیقه از تازه‌ترین ساخته‌ی خود رونمایی خواهند کرد. البته، این رویداد صرفا به معرفی بازی جدید بتمن خلاصه نشده و به نظر می‌رسد که بخشی از آن به پرسش و پاسخ خبرنگاران و هواداران اختصاص خواهد داشت. یکی از پنل‌های این مراسم هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و اطلاعاتی از آن ارائه نشده است. این پنل در ساعت ۰۳:۱۵ بامداد روز یک‌شنبه دوم شهریور ماه (مصادف با ۲۳ آگوست)‌ برگزار می‌شود که احتمالا در جریان آن شاهد رونمایی از بازی Injustice 3 خواهیم بود.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی جدید بتمن قرار است در تاریخ ۱ شهریور امسال (مصادف با ۲۲ آگوست سال جاری میلادی) معرفی شود. همچنین، بازی جدید شرکت Rocksteady که Suicide Squad نام دارد، در همان‌ روز معرفی می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا