چگونه سلاح جدید در وارزون را آنلاک کنیم؟

یک SMG ابرقدرت!

چگونه سلاح جدید در وارزون را آنلاک کنیم؟ امیرحسین ناصری ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
سلاح جدید در وارزون (Warzone) تحت عنوان Armaguerra 43

اخیرا یک سلاح جدید در وارزون (Warzone) تحت عنوان Armaguerra 43 در دسترس کاربران قرار گرفته، اما باز کردن آن مراحلی خاص دارد که در این مطلب روش‌های آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سازندگان باز‌ی‌های آنلاین مانند Call of Duty: Warzone همیشه باید به دلیل ماهیت نسبتا دائم بودن عنوان مورد نظر، سعی کنند تا محتوای آن را به روز نگه داشته و کاری کنند که طرفداران از تجربه دوباره و چندصدباره جنگیدن در یک نقشه خاص، از بازی کردن خسته نشوند. به همین دلیل، پس از گذشت حدود یک ماه همواره شاهد اضافه شدن محتوای جدید در قالب فصل و آپدیت‌های جدیدی هستیم که برای باز‌ی‌ها عرضه می‌شوند و وارزون هم از این قاعده مستثنی نیست.

فصل دوم Call of Duty: Warzone Pacific دقیقا یک ماه پیش و در وضعیتی عرضه شد که بازیکنان بسیاری نسبت به برخی مکانیزم‌های پر از باگ بازی اعتراض داشتند و در عین حال، سازندگان به مدت دو هفته در تعطیلات و مشغول نوشیدن دلستر به سر می‌بردند. همچنین چیترها سرور بازی را پر کرده بودند (البته هنوز هم هستند) و در کل تجربه وارزون تا مدتی به هیچکس پیشنهاد نمی‌شد! اما بالاخره پس از حدود یک ماه زجر هنگام پریدن در نقشه کالدرا (Caldera) و جزیره ریبرث (Rebirth Island)، بالاخره سازندگان دست به کار شدند تا کمی از بار مشکلات بازی کم کنند.

این روند با شروع فصلی جدید آغاز شد که در آن، یک گاز جدید به نام نبیولا وی (Nebula-V) معرفی شد و داستان را به سمت آن می‌برد. در کل سازندگان سری کالاف دیوتی هر موقع در داستان کم می‌آورند، سراغ گازهای سمی می‌روند، اما اینبار جدای از داستان در بخش گیم پلی هم شاهد پیشرفت‌های خوبی بودیم. اول از همه اینکه شاتگان‌ها دیگر در برد نزدیک عامل اعصاب‌خوردی نمی‌شوند، دوم هم اینکه چیترها در صورت شناسایی شدن توسط آنتی‌چیت سرور، ضعیف شده و سلاح آن‌ها دیگر قادر به کشتن افراد نخواهد بود!

با این وجود، هنوز هم جای نوآوری در نقشه‌های بتل رویال بازی احساس می‌شد و به همین دلیل هم روز گذشته، سازندگان یک بازسازی کلی به جزیره خاک‌خورده ریبرث دادند و رسما محیط آن را تغییر دادند. در این تغییرات اعمال شده جدید، ظاهر جزیره خیلی قدیمی شده، اما یک نکته جالب درباره آن اضافه شدن یک سلاح جدید در وارزون به نام Armaguerra 43 است که در دسته SMG قرار گرفته و مثل سایر سلاح‌های ونگارد (Vanguard) ۱۰ اتچمنت می‌خورد.

چگونه سلاح جدید وارزون را در Loadout خود داشته باشیم؟

این تفنگ جدید دارای میزان آسیب‌رسانی خوب در برد کوتاه و متوسط، به علاوه میزان Fire Rate خوب برای کشتن سریع دشمنان را خواهد داشت. با این حال، برای اینکه بتوانید این سلاح را به جای برداشتن از روی زمین خود دستکاری کنید و در Loadout داشته باشید، لازم است تا به یکی از سه روش زیر آن را به دست آورید.

  • روش اول: شما باید در ۱۵ بازی به صورت جداگانه در هر کدام ۱۰ کیل به صورت هیپ فایر (بدون هدف‌گیری) بزنید. این روش در نقشه‌های کوچکی مانند Das Haus و Shipment بسیار بهتر خواهد بود. همچنین اگر می‌خواهید ۱۰ کیل هیپ فایر را در بتل رویال بگیرید، بهتر است به سمت حالت‌ Plunder بروید که در آن پشت سر هم وسط درگیری‌ها ریسپاون می‌شوید.
  • روش دوم: شما می‌توانید با دوست خود وارد بخش زامبی شوید و سپس از او خواهش کنید که توسط Frost Blast جمع بزرگی از زامبی‌ها را یخ کند. حال با یک سلاح SMG مانند Welgun یا MP40 به جان مرده‌های متحرک افتاده و ۴۰۰ نفر از آن‌ها را قلع و قمع کنید.
  • روش سوم: روش سوم نه نیازی به گرفتن کیل به صورت هیپ فایر دارد، نه شما را وادار می‌کند تا دوست خود را قانع به یخ کردن زامبی‌ها کنید، بلکه صرفا باید جیب مبارک را نگاه کرده و در صورت داشتن مبلغ مورد نیاز، بلوپرینت Armaguerra 43 را بخرید؛ همین!

بله، همانطور که می‌بینید در صورت داشتن پول سلاح جدید وارزون کاملا راحت قابل خریداری است، و در حالتی که نخواهید جیب را خالی کنید، باید برای گرفتن آن زحمت بکشید. با این وجود در نظر داشته باشید که این زحمت قطعا ارزش کار را خواهد داشت؛ طوری که این تفنگ جدید، عملا سریع‌ترین نرخ Fire Rate را در دسته SMG داشته و انواع اتچمنت را برای شخصی‌سازی کردن و بالاتر بردن میزان آسیب‌رسانی و برد مؤثر دارد.

فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone Pacific هم‌اکنون برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا