تماشا کنید: باگ عجیب وارزون 2 بار دیگر ما را متعجب کرد‍!

برای بار هزارم، بازی وارزون 2 یک بازی ناقص است!

تماشا کنید: باگ عجیب وارزون 2 بار دیگر ما را متعجب کرد‍! نیما خدارحمی ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی

به تازگی برخی کاربران با باگ عجیب وارزون 2 مواجه شده‌اند که تعجب آن‌ها را برانگیخته است! باگ جدید وارزون 2 تفنگ شما را با نارنجک اشتباه گرفته و باعث می‌شود از تعجب دهانتان باز بماند! وضعیت وارزون 2 هر روز وخیم‌تر از دیروز می‌شود.

سال‌های سال است که ما با شیوه عملکرد تفنگ‌ها و نارنجک‌ها در سری بازی کالاف دیوتی آشنا هستیم و می‌دانیم هر کدام در چه زمانی و به چه نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما به تازگی اتفاقی در بازی وارزون 2 رخ داده که این دو سلاح را با یکدیگر ترکیب کرده و ما را متعجب می‌کند! متاسفانه ما طی چند ماه اخیر انواع و اقسام باگ‌ها را در بتل رویال رایگان استودیوهای ریون سافتور (Raven Software) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تماشا و تجربه کرده‌ایم و نا گفته نماند که هکرهای زیادی این بازی را برای ما تبدیل به جهنم کرده‌اند. اما باگ جدیدی که این روزها با آن روبه رو هستیم، به همه چیز رخی تازه بخشید.

بازی بتل رویال محبوب وارزون 2 از زمان انتشار اولیه تا به امروز پستی و بلندی‌های بسیاری را تجربه کرده است. محبوبیت نسخه ابتدایی بازی انتظارات کاربران را از این بازی بسیار بالا برد و متاسفانه مشکلات ریز و درشت نسخه دوم باعث شد که بتل رویال وارزون به طور کلی ضربات سهمگینی از سوی طرفداران ناراحت و عصبانی خود دریافت کند. کاربران شکایات بسیاری از این بازی به طور کلی داشتند. از جمله آن‌ها می‌توان افزودن کوله پشتی و سرعت بالای کشته شدن بازیکنان نسبت به نسخه اول را یاد آور شد. اما موضوع بحث امروز ما این موضوع نیست، چون با وجود ترتیب اثر دادن به بسیاری از مشکلات و درخواست‌های کاربران، این باگ‌ها و مشکلات فنی بازی هستند که این مرتبه کاربران را از وارزون 2 عصبانی کرده‌اند.

به تازگی ویدیویی در صفحه CODWarzone در شبکه اجتماعی ردیت توسط کاربری با نام InDinosaur به انتشار رسیده است. طی این ویدیو، زمانی که کاربر قصد پرتاب نارنجک Snapshot را دارد، اپراتور او تفنگ RPK را به سوی دشمن پرتاب می‌کند! البته نا گفته نماند این اتفاق به حدی سریع رخ می‌دهد که ممکن است شما با یک مرتبه تماشا کردن ویدیو حتی متوجه این موضوع نشوید. از همین رو کاربری که این ویدیو را منتشر کرده، پس از پایان ویدیو نسخه آهسته‌تر آن را در اختیار ما قرار داده تا به وضوح متوجه پرتاب سلاح RPK در عوض نارنجک Snapshot شویم. متاسفانه این ویدیو به سرعت به پایان رسیده و ما نمی‌دانیم که این تفنگ نارنجکی (یا نارنجک تفنگی) منفجر شده یا خیر!

همانطور که انتظار می‌رفت، طرفداران حاضر در این صفحه در شبکه ردیت، با این رخداد به دو روش تمسخر و عصبانیت رفتار کردند. برای مثال یکی از کاربران به تمسخر اشاره داشت که از این پس تمام سلاح‌های سرد نیز قابل پرتاب خواهند بود! در ادامه یکی از کاربران اشاره داشت که رخ دادن این اتفاق در درجه اول بسیار عجیب است. او در ادامه اعلام کرد که طبق احتمالات، تکسچرهای تفنگ و نارنجک از جمله اولین تکسچرهایی هستند که در بازی بارگیری می‌شوند و رخ دادن این اتفاق نشان از مشکل در جابجا شدن تکسچرهای بازی است. در ادامه کاربری دیگر اشاره داشت در حالی که این باگ احتمالا سبب ضرر رسیدن به کاربران نشود، اما نشانه‌ای واضح از توسعه ناقص و بدون دقت این بازی است!

همانطور که اشاره شد، در حالی که این باگ به احتمال بسیار قوی بی خطر بوده و سبب ایجاد هیچگونه مشکلی در بازی برای کاربران نمی‌شود، دلیلی محکم بر توسعه ضعیف این بازی پر طرفدار توسط توسعه دهندگان است و به باور ما تیم ریون باید تلاش بیشتری برای قدرت بخشیدن به بازی خود داشته باشد.

بازی Call of Duty Warzone 2 در حال حاضر به شکل کاملا رایگان برای دریافت در کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه شخصی در دسترس است. آیا شما نیز با این باگ عجیب وارزون 2 مواجه شده‌اید؟ ما منتظر نظرات و البته تجربیات شما از مشکلات بازی وارزون 2 هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا