#مهسا_امینی

با Reyna ایجنت جدید بازی Valorant آشنا شوید

یک شخصیت جدید از مکزیک

شرکت Riot Games با انتشار یک ویدیوی تازه از ایجنت جدید بازی Valorant با نام Reyna رونمایی کرد.

بازی Valorant که پس‌فردا به صورت رسمی در دسترس قرار خواهد گرفت، آمار بسیار جالبی را در مدت زمانی که در حالت بتای محدود قرار داشت ثبت کرد؛ به طوری که هر روز حدود ۳ میلیون نفر به تجربه‌ی آن مشغول بودند. در حال حاضر بازی برای آماده‌سازی از دسترس خارج است و در عوض، تیم سازنده با نمایش مواردی که قرار است در محصول نهایی وجود داشته باشد، طرفداران را مشتاق نگه می‌دارد.

یکی از این موارد ویدیویی است که دیشب منتشر و در آن از ایجنت جدید بازی Valorant با نام Reyna رونمایی شد. رینا یازدهمین ایجنت بازی محسوب می‌شود و یک زن از کشور مکزیک است. در این ویدیو شاهد بخشی از گیم‌پلی این شخصیت هستیم که ظاهرا قابلیت‌هایی خون‌آشام‌گونه دارد. اولین نکته که در این ویدیو نظر را جلب می‌کند، مشاهده‌ی یک نقشه‌ی جدید است که در نسخه‌ی بتا وجود نداشت و یحتمل همزمان با انتشار نسخه‌ی نهایی موجود خواهد بود.

نکته‌ی بعدی به قابلیت‌های Reyna باز می‌گردد؛ یکی از قابلیت‌هایش ظاهرا ایجاد یک چشم است که از طریق آن می‌توان دشمنان اطرافش را ردیابی کرد. دو قابلیت دیگر او که یکی ظاهرا کور کردن دشمنان و دیگری جذب سلامتی حریفان باشد، از یک خط ظرفیت استفاده می‌کنند که در نتیجه این حق انتخاب را به بازیکن می‌دهد تا در مواقع لزوم از کدام‌یک بهره ببرد. قابلیت آلتیمیت او که Empress نام دارد در این ویدیو نمایش داده نشد.

بازی Valorant از تاریخ ۱۳ خرداد به عنوان یک بازی Free-to-Play برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر می‌خواهید بیشتر با این بازی آشنا شوید، می‌توانید مطلب اولین نگاه آن را در سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا