تصویر و جزئیات تازه‌ای از Spider-Man: Miles Morales منتشر شد

داستان این بازی قصه‌ی تبدیل شدن مایلز مورالس به مردی بالغ است

تصویر و جزئیات تازه‌ای از Spider-Man: Miles Morales منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
داستان Spider-Man: Miles Morales

برایان هورتون یکی از کارمندان استودیوی اینسامنیاک گیمز در جریان مصاحبه‌ی خود با وبسایت Entertainment Weekly جزئیات تازه‌ای را از داستان Spider-Man: Miles Morales به اشتراک گذاشت.

شرکت سونی و استودیوی اینسامنیاک گیمز در جریان رویداد The Future of Gaming از Spider-Man: Miles Morales رونمایی کردند که اتفاقی بسیار غیرمنتظره و غافل‌گیرکننده بود. با در نظر گرفتن موفقیت‌های Marvel’s Spider-Man در جلب نظر منتقدان و مخاطبان و همچنین دستیابی به فروش بالا، تقریبا مطمئن بودیم که اینسامنیاک گیمز با انتشار نسخه‌ی جدید سعی در گسترش دنیای بازی و معرفی شخصیت‌های تازه خواهد داشت. با این حال، هیچ فردی انتظار رونمایی از یک بازی با محوریت مایلز مورالس را نداشت؛ زیرا تمامی گزارش‌های غیر رسمی که طی ماه‌های گذشته منتشر شده بودند، به ساخت و عرضه‌ی یک دنباله‌ی مستقیم برای Marvel’s Spider-Man اشاره داشتند.

برایان هورتون (Brian Horton) که به عنوان کارگردان نوآوری در استودیوی اینسامنیاک گیمز فعالیت می‌کند، اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Entertainment Weekly انجام داده است. او در بخشی از گفتگو به سراغ داستان Spider-Man: Miles Morales رفت و جزئیات تازه‌ای را به اشتراک گذاشت. طبق گفته‌های او، بازی Miles Morales خط داستانی‌ای که در Marvel’s Spider-Man شروع شده بود را تکمیل می‌کند:

خط داستانی مایلز مورالس که در Marvel’s Spider-Man شروع شده بود، با Spider-Man: Miles Morales تکمیل خواهد شد. قصد داریم به واسطه‌ی این بازی روند رشد و به بلوغ رسیدن مایلز را نشان دهیم. محصول جدید ما، داستانی کامل را روایت می‌کند.

وقتی روند توسعه‌ی Spider-Man: Miles Morales شروع شد، به این نتیجه رسیدیم که می‌توانیم از طریق یک داستان‌سرایی فشرده‌تر، قصه‌ای احساسی و تاثیرگذار را روایت کنیم؛ قصه‌ای که شایسته‌ی شخصیت مایلز مورالس باشد.

اسکرین شات جدید بازی که وب سایت Entertainment Weekly منتشر کرده است

کارگردان نوآوری Spider-Man: Miles Morales درباره‌ی شخصیت مایلز مورالس گفت:

به نظر من، ویژگی‌ای که باعث شده مایلز مورالس به شخصیتی جذاب تبدیل شود این است که به دوستان خود اجازه می‌دهد به دنیای عنکبوتی و دنیای انسانی او وارد شوند. او [در مقایسه با پیتر پارکر] رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است.

داستان Spider-Man: Miles Morales حدودا یک سال پس از اتفاقات Marvel’s Spider-Man جریان دارد. مایلز مورالس که به مهارت کافی در استفاده از توانایی‌های خود رسیده، باید از محله‌ی بروکلین در برابر یک شرکت فعال در حوزه‌ی انرژی و یک سازمان جنایتکاری محافظت کند. او نه تنها می‌تواند به دیوار بچسبد و تار بیاندازد، بلکه قادر است به دشمنان خود شوک الکتریکی وارد کند و برای مدت کوتاهی نامرئی شود. همین دو مکانیک به ظاهر کوچک باعث شده‌اند تا سیستم مبارزات Miles Morales در مقایسه با Marvel’s Spider-Man تفاوت‌های قابل‌توجه و شاخصی داشته باشد.

در پایان، لازم به ذکر است که Spider-Man: Miles Morales هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و تنها می‌دانیم همزمان با کنسول پلی‌استیشن 5 راهی بازارهای جهانی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا