#مهسا_امینی

اطلاعاتی جدید از Assassin’s Creed Infinity فاش شد

تغییراتی عظیم در راه است!

شایعات بازی Assassin's Creed Infinity

سری بازی Assassin’s Creed سال‌هاست که رویه‌ای ثابت را در توسعه عناوین خود پیش گرفته، ولی به‌نظر باید منتظر تغییرات عظیم باشیم. شایعات جدید درباره نسخه بعدی این سری بازی، نوید تغییرات بسیار را می‌دهند.

روزهای اخیر، روزهای خوبی برای طرفداران سری بازی Assassin’s Creed بوده و اخباری جدید از این سری بازی لو رفته که خبر از عنوانی جدید تحت نام Assassin’s Creed Infinity را می‌دهند. طی ماه جولای سال جاری میلادی، شرکت یوبیسافت توسعه عنوانی جدید از این سری را تحت همین نام رمزی تایید کرد. ما پس از اخبار اولیه، تابدین لحظه هیچ اطلاعات تازه‌ای از این بازی دریافت نکرده بودیم، بااین حال انتظار می‌رود این رویه تغییر یافته و ما طی زمان و تا پیش از معرفی کامل بازی، اطلاعاتی جامع از این بازی دریافت کنیم.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، اطلاعاتی چند از این بازی لو رفته و شاید نیاز به انتظار کشیدن و انتشار اطلاعات رسمی از طرف یوبیسافت نداشته باشیم و بتوانیم نگاهی بهتر به بازی Assassin’s Creed Infinity داشته باشیم. به گفته یکی از کاربران معتبر در شبکه اجتماعی ردیت، یوبیسافت قصد دارد همان رویه‌ای که IO Interactive با سری Hitman پیش گرفت را انجام دهد. به عبارت دیگر آن‌ها قصد ریبوت کردن سری Assassin’s Creed را دارند. در همین حین، به گفته این کاربر، یک عنوان معمولی دیگر از سری Assassin’s Creed نیز در دست توسعه است. این افشاگر معروف درباره بازی Assassin’s Creed Infinity نوشت:

گرچه این بازی در اولین مراحل ایده پردازی و توسعه است، در وضعیتی به شدت پایدار، در حدی که می‌توان کلیت بازی را بیان کرد قرار دارد. بازی Assassin’s Creed Infinity برگرفته از Helix در Unity است. هر نسخه از بازی، در حقیقت تجربه‌ای کوچک خطی در دنیای نیمه جهان باز مانند سری Hitman بوده و داستان هر اساسین شامل چند مرحله خواهد بود. یوبیسافت همچنین قصد دارد داستان‌های قدیمی این سری بازی را در Infinity بازسازی و بازگو کند. اینکه بازی‌های قدیمی دیگر نیز در Infinity بازگو شوند مشخص نبوده و صحبت کردن درباره آن بسیار زود است. در پایان باید بگویم که پس از گذشت زمان، داستان تازه با هزینه اضافه به بازی افزوده خواهد شد. در همین حین، عنوانی جهان باز از سری Assassin’s Creed نیز توسعه خواهد یافت.

همه می‌دانیم که توجه به شایعات کاربری بی نام و نشان اشتباه است، بااین حال او چندین دلیل برای ما مطرح کرد که کاملا منطقی بوده و باعث شد این شایعات بیش از دیگر شایعات دیده شوند، بااین حال این خبر درحد شایعه بوده و نباید به هیچ عنوان به آن اعتماد داشت و باید تا انتشار اخبار رسمی منتظر بمانیم. شما چه فکری می‌کنید؟ آیا از عملی شدن این ایده استقبال می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا