حالت جدید در بازی فورتنایت معرفی خواهد شد

خبر خوش!

حالت جدید در بازی فورتنایت معرفی خواهد شد گلناز کیانی ۱ ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
حالت جدید در بازی فورتنایت

با نزدیک شدن به انتشار فصل جدید فورتنایت افشاگری‌ها درمورد محتوا آن هم بیشتر می‌‌شود. اخیرا نیز یکی از کاربران خبر از حالت جدید در بازی فورتنایت داده که روند بازی را به کلی تغییر می‌دهد.

به نظر می‌رسد که افشاگران حالت جدیدی از سیستم پرک‌ها را کشف کرده باشند که به بازیکنان امکان می‌دهد پس از کشته شدن به بازی برگردند. تنها چند روز از فصل اول قسمت چهارم باقی مانده است و بازیکنان فرصت کمی برای تمام کردن بتل پس دارند. شرکت اپیک گیمز (Epic Games) پیش‌تر پایان این فصل را در تاریخ 10 مارس (19 اسفند ماه) تعیین کرده بود اما چندی پیش این تاریخ را به 8 مارس (17 اسفند ماه) تغییر داد و فرصت را برای بازیکنان خود کم‌تر کرد به طوری که 9 مارس (18 اسفند ماه) تبدیل به روزی پرهیجان برای اکثر طرفداران فورتنایت شده چرا که وارد مرحله جدیدی از بازی خواهند شد.

فصل اول قسمت چهارم سیستم پرک‌ها و تقویت کننده‌ها را به این بازی اضافه کرد. پرک‌ها امتیازات و توانایی‌های موقتی هستند که بازیکنان می‌توانند قفل آن‌ها را باز کنند و در تمام طول مسابقه فعال باقی می‌مانند. این سیستم تقویت کننده‌‌ها برخلاف هر چیزی دیگری بود که تا به حال در بازی وجود داشته و طرفداران را تشویق کرد تا استراتژی‌های جدیدی ارائه دهند و به آن‌ها برای امتحان سبک‌های جدید گیم پلی پاداش داد. بسیاری از بازیکنان این نگرانی را داشتند که اپیک گیمز پس از پایان فصل جدید پرک‌ها را حذف کند. اما خوشبختانه با اطلاعیه افشاگران مشخص شد که در فصل آینده این ویژگی در بازی باقی خواهد ماند و خیال بسیاری از طرفداران نگران راحت شد.

تقویت کننده‌ای که اضافه خواهد شد به بازیکنان اجازه می‌دهد تا پس از مرگ دوباره شروع به بازی کنند و حتی اگر به‌عنوان یک آیتم کمیاب منتشر شود، باز هم می‌تواند نقش پررنگی در روند بازی داشته باشد. زیرا داشتن امکان بازگشت به‌ویژه در یک مسابقه انفرادی می‌تواند یک توانایی فوق‌العاده باشد. اما مانند برخی دیگر از آیتم‌های قابل توجه و کمیاب بسیار محتمل است که این یکی نیز در حالت‌های رقابتی بازی مجاز نباشد زیرا این مسابقات نمی‌توانند تحت تأثیر عناصر جدید قرار بگیرند.

افشاگران اخیراً سخت مشغول بوده‌اند و اطلاعات زیادی در مورد آینده بازی و حالت جدید در بازی فورتنایت در اختیار طرفداران قرار داده‌اند. مقاومت در برابر کنجکاوی درمورد یک فصل جدید سخت است و حتی با وجود چند روز تا شروع آن، لو رفتن بخشی از محتوا برای بسیاری هیجان انگیز است. بازیکنان امیدوارند که تقویت کننده جدید حقیقت داشته، متعادل باشد و فقط تحت شرایط خاص کار کند چرا که در غیر این صورت بسیار قدرتمند خواهد بود و بازی را ناعادلانه می‌کند.

فورتنایت هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا اضافه کردن این تقویت کننده بازی را چالش برانگیزتر می‌کند یا بدتر؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا