احتمالا نسخه جدید Ratchet & Clank برای پلی‌استیشن 5 در دست ساخت قرار دارد

نسخه جدید این مجموعه یک بازی لانچ برای کنسول نسل نهمی سونی خواهد بود

نسخه جدید Ratchet & Clank

مطابق شایعات منتشر شده، نسخه جدید Ratchet & Clank برای پلی‌استیشن 5 در دست ساخت قرار دارد.

حدود چهار سال از عرضه آخرین بازی از مجموعه Ratchet and Clank می‌گذرد. این اثر، یک بازسازی از یکی از نسخه‌های این بازی که در سال 2002 برای پلی‌استیشن 2 منتشر شده بود، محسوب می‌شود. همچنین، یک انیمیشن هم با همین نام همزمان با عرضه بازی در سال 2016، منتشر شد. بازسازی Ratchet and Clank به قدری خوب بود که مورد تحسین همگان، چه گیمرها و چه منتقدین قرار گرفت. حالا پس از چند سال از عرضه این بازسازی، شایعه‌ای در فضای مجازی مطرح شده که خبر از ساخت نسخه جدید Ratchet & Clank برای کنسول نسل نهمی سونی می‌دهد.

سال گذشته، کمپانی سونی به صورت رسمی استودیو اینسامنیاک گیمز را خریداری کرد و همین امر موجب می‌شود که احتمال ساخت دنباله‌های بازی‌هایی همچون Ratchet and Clank قوت بگیرد. در همین جریانات، کالین موریارتی، یکی از گزارشگران سابق دنیای بازی‌های ویدیویی در پادکست اخیر تحت عنوان Scared Symbols شایعه‌ای را مطرح کرده است. او در این پادکست مدعی شده که نسخه بعدی بازی Ratchet and Clank برای پلی‌استیشن 5 در دست ساخت قرار دارد. همچنین او از احتمال عرضه این اثر به عنوان یک بازی لانچ (اثری که همزمان با انتشار یک کنسول، عرضه می‌شود) برای کنسول نسل نهمی سونی خبر داد. او در پادکست خودش گفت:

ما یک Ratchet and Clank جدید بین [بازی Marvel’s Spider-Man و دنباله آن] برای پلی‌استیشن 5 خواهیم داشت. من فکر می‌کنم که این اثر یک بازی لانچ خواهد بود و در حال حاضر توسط استودیو اینسامنیاک در دست ساخت قرار دارد.

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، احتمالا اینسامنیاک گیمز با دو تیم مختلف در حال کار بر روی دنباله بازی Marvel’s Spider-Man و نسخه بعدی Ratchet and Clank است. با این حال هنوز نمی‌توان هنوز با قاطعیت در این باره صحبتی کرد چرا که هنوز هیچ خبر رسمی از سوی سونی یا استودیو اینسامنیاک گیمز منتشر نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا