تصویر جدید تام کروز و هایلی اتول در ماموریت غیرممکن ۷

بازیگری جدید در کنار تام کروز

تصویر جدید تام کروز و هایلی اتول در ماموریت غیرممکن ۷ فرهمند یگانه ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
ماموریت غیرممکن 7

به نظر می‌رسد تولید فیلم Mission: Impossible 7 بعد از یک سال کش و قوس آمدن، در حال تمام شدن است. از همین رو عجیب نیست که تا زمان اکران قسمت هفتم ماموریت غیرممکن، شاهد تصاویر و نمایش‌هایی از این اثر باشیم.

طرفداران مجموعه فیلم‌های ماموریت غیرممکن، به تازگی تصویری از هایلی در کنار تام و در یک ویدیو بدلکاری، پریدن شخصیت از قطار متحرک روی پل مشاهده کردند. بسیاری از علاقه‌مندان به فیلم‌های اکشن تصویر سیاه و سفید بالا را دیدند که بازیگر جدیدی به نام هایلی اتول قرار است در کنار تام کروز ماموریت غیرممکن به ایفای نقش بپردازد؛ بازیگری که برای نقش پگی کارتر در فیلم‌های سینمای ماورل به شهرت رسید. در حقیقت، تصویر هایلی اتول به همراه تام کروز را کارگردان هفتمین فیلم ماموریت غیرممکن، کریستوفر مک‌کوری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و پیام تشکرش را به خاطر به پایان رسیدن فیلمبرداری فیلم در گرند سنترال بیرمینگهام به اشتراک گذاشته.

کریستوفر مک‌کوری در اینستاگرامش نوشت:

با تمام وجود و از ته قلبم از نیتا شامبر، کلسی دویر، نیکولا دماگالسکی و تمام کارکنان گرند سنترال تشکر می‌کنم. همچنین از فلیسیتی جامپ، کریگ استنینگ، پاتریک پاور، استورات موور، شاکل محمد، جسیکا مک لفلین-مارول، لوسی مارتین، شنتل ابوت، گلین تینسلی، گاوین وایتهاوس و کارکنان شبکه راه‌آهن در ایستاه نیو استریت ممنون هستیم. تشکر ویژه‌ای دارم از هنرمندان خستگی‌ناپذیر و افسانه‌ای صحنه و البته از مردم بیرمینگهام هم سپاسگذارم. پروژه ماموریت غیرممکن بدون حمایت‌های شما ممکن نبود.

هفتمین قسمت ماموریت غیرممکن

جالبی ماجرا این‌جاست که هشتگ ماموریت غیرممکن ۷ و ماموریت غیرممکن ۸ را در انتهای پست اینستاگرامی کریستوفر مک‌کوری می‌بینید، این موضوع وقتی عجیب می‌شود که زمان تولید قسمت هشتم ماموریت غیرممکن نامشخص است. در ابتدا، قرار بود این دو فیلم پشت سر هم فیلمبرداری شوند، اما در اوایل امسال گزارشی آمد که فیلم ماموریت غیرممکن هشتم که هنوز عنوان آن نامشخص است، بعد از اتمام کارهای تبلیغاتی تام کروز برای فیلم Top Gun: Maverick، آغاز خواهد شد.

با همه این اوصاف در گزارشاتی می‌بینیم که تاریخ اکران فیلم ماموریت غیرممکن هفت به تعویق افتاد و این درباره فیلم Top Gun هم صدق می‌کند. همین دلیل کافی است تا آغاز فیلمبرداری ماموریت غیرممکن هشت مشخص نباشد، اما کریستوفر مک‌کوری به تازگی پستی منتشر کرده ما را به این فکر می‌اندازد که شاید هر دو فیلم Impossible 7 و Impossible 8 به صورت همزمان پیش بروند.

ماموریت غیرممکن 7

در فیلم ماموریت غیرممکن ۷، علاوه بر حضور همیشگی تام کروز، شاهد بازیگرانی چون وینگ ریمز، سایمون پگ، ربکا فرگوسن، ونسا کربی و هایلی اتول خواهیم بود. پام کلمنتیئف از مارول هم در فرانچایز این فیلم بازی خواهد کرد. در اوایل امسال اعلام شد که راب دلینی از (Deadpool 2)، چارلیز پارنل از (Top gun: Maverick)، ایندیرا وارما از (Game of Thrones) و مارک گیتیس از (Sherlock) قرار است به جمع بازیگران ماموریت غیرممکن هفت اضافه شوند.

هنری چرنی بازیگر نقش کیتریج در ماموریت غیرممکن ۱۹۹۶ هم قرار است به ماموریت غیرممکن برگردد بود. برنامه اکران فعلی فیلم Mission: Impossible 7 در سینماها برای ۲۷ مه سال ۲۰۲۲ (۶ خرداد ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

نظر شما درباره پخش تصویر جدید از ماموریت غیرممکن ۷ و بازیگران فیلم چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا