برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصویر جدیدی از صحنه بدلکاری فیلم ماموریت غیرممکن 7 منتشر شد

این بار، قطار وارونه!

تصویر جدیدی از صحنه بدلکاری فیلم ماموریت غیرممکن 7 منتشر شد ۰ ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فیلم ماموریت غیرممکن 7

به تازگی کارگردان کریستوفر مک‌کور در صفحه اینستاگرام خود تصویر جدیدی از صحنه بدلکاری فیلم ماموریت غیرممکن 7 منتشر کرده است.

فیلم ماموریت غیرممکن ۷ از اوایل سال گذشته در دست تولید قرار داشت و همانند هر فیلم دیگری با شیوع ویروس کرونا، با چندین تاخیر مواجه شد. زمانی که ایتالیا در سال ۲۰۲۰ جزو اولین کشورهای اروپایی بود که تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفت،‌ فیلم‌برداری ماموریت غیرممکن در آن آغاز شده بود. علی‌رغم جابه‌جایی مکان فیلم‌برداری از ایتالیا به انگلیس، مراحل تولید در چند هفته کاملا متوقف شد. 

با رسیدن ماه سپتامبر کارها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویروس کرونا از سر گرفته شد. اگر یادتان باشد چند وقت پیش و در ماه دسامبر بود که فایلی از صدای کروز به بیرون درز کرد که بر سر خدمه‌ای که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده بودند فریاد می‌زد. این فایل واکنش‌های ضد و نقیضی از سوی کاربران به دنبال داشت و در حالی که  حق را کاملا به تام کروز می‌دادند، عده‌ای دیگر این اقدام را غیرضروری می‌دانستند. در نهایت ماه گذشته بود که فیلم‌برداری بار دیگر به دنبال شیوع مجدد ویروس متوقف شد.

در جدیدترین تصویر منتشر شده از فیلم ماموریت غیرممکن ۷ که حال و هوای قدیمی و سیاه و سفید دارد، واگن یک قطار با یک دوربین در انتهای آن نشان داده می‌شود. همچنین خود مک‌کوری نیز به صورت وارونه در این تصویر حضور داشته که شاید به این موضوع اشاره کند که قطار از ریل خارج یا دچار تصادف شده است. تصاویر صحنه که در ماه آوریل از فیلم Mission Impossible 7 منتشر شدند، تام کروز را در حال بدلکاری بیرون از قطار بخار نشان می‌داد. بنابراین می‌توان گمان داشت که این تصویر جدید ادامه‌ی سکانس مذکور است.

ستارگانی که در فیلم ماموریت غیرممکن ۷ به همراه تام کروز به ایفای نقش می‌پردازند عبارتند از:

  • وینگ ریمز (Ving Rhames)
  • ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson)
  • هایلی اتول (Hayley Atwell)
  • سیمون پگ (Simon Pegg)

برنامه اولیه به این صورت بود که فیلم ماموریت غیرممکن ۷ و ۸ پشت سر هم فیلم‌برداری شوند اما شیوع ویروس کرونا و نقش‌های دیگر تام کروز، برنامه ضبط قسمت هشتم را به هفتم ژوئیه سال ۲۰۲۱ موکول کرد.

تاریخ انتشار فیلم ماموریت غیرممکن 7 برابر با هفتم مه سال ۲۰۲۲ مصادف با ۶ خرداد سال ۱۴۰۱ است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments