روند ساخت فصل پنجم Money Heist چگونه پیش می‌رود؟

این سریال با فصل پنجم به اتمام می‌رسد

روند ساخت فصل پنجم Money Heist

حساب رسمی نتفلیکس در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار یک متن کوتاه اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت فصل پنجم Money Heist به اشتراک گذاشت.

نتفلیکس طی سال‌های گذشته نه تنها فیلم‌ها و سریال‌های متعددی را به صورت اختصاصی برای سرویس استریم خود ساخته، بلکه به صورت ویژه شبکه‌های مختلف در سراسر جهان را زیر نظر گرفته است. هدف از این کار، شناسایی آثاری است که از پتانسیل لازم برای پخش از سرویس را برخوردار هستند. La casa de papel، یکی از چندین سریالی است که نتفلیکس امتیاز پخش آن‌ها را خرید. محصول کشور اسپانیا قرار بود با فصل دوم به انتها برسد اما انتشار آن روی یکی از محبوبترین سرویس‌های جهان باعث شهرت جهانی‌اش شد. در پی این اتفاق، سازندگان تصمیم گرفتند داستان را با فصل‌های سوم و چهارم ادامه دهند. حالا هم فصل پنجم سریال Money Heist مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد.

La casa de papel که با نام‌های The Paper House و Money Heist هم شناخته می‌شود، درباره یک دزد آماتور به نام سیلن اولیویرا است که یک سرقت ناموفق داشته و هم اکنون در حال فرار از دست افسران پلیس است. او حین فرار با فردی مرموز به نام پروفسور مواجه می‌شود که اهداف بزرگی را در سر می‌پروراند. پروفسور به سیلن پیشنهاد می‌کند به گروهش پیوسته و او را در سرقت‌هایی بزرگ همراهی کند. اعضای گروه پروفسور هر کدام نامی مستعار دارند که از شهرهای بزرگ جهان گرفته شده است. سیلن هم توکیو را انتخاب می‌کند. پروتاگویست در ادامه داستان به همراه دیگر اعضای گروه از ضرابخانه سلطنتی اسپانیا سرقت می‌کند.

نتفلیکس با انتشار یک بیانیه کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت فصل پنجم Money Heist به اشتراک گذاشته است. با توجه به متن، فیلمبرداری فصل پایانی به اتمام رسیده و پروژه وارد فاز پس‌تولید شده است. در ادامه می‌توانید تصویر جدیدی که از پشت صحنه تهیه شده را مشاهده کنید. این عکس تمامی بازیگران اصلی را نشان می‌دهد:

شخصیت‌های اصلی Money Heist در انتهای فصل چهارم موفق شدند لیسبون را از زندان آزاد کرده و او را پیش دیگر اعضای گروه بیاورند که در بانک اسپانیا مستقر شده‌اند. آن‌ها حالا باید از بانک خارج شده و خودشان را مخفی کنند؛ اقدامی که به هیچ وجه ساده نیست. اعضای گروه در سرقت از ضرابخانه سلطنتی اسپانیا پول نقد برداشتند اما اینبار حجم بالایی طلا همراه خود دارند که جابجایی‌شان دشوار است. علاوه بر این، آن‌ها حالا گروهی شناخته شده به شمار می‌روند و به راحتی گذشته نمی‌توانند در یک نقطه پنهان شوند. در نتیجه، مرگ تعدادی از اعضای گروه قطعی است اما اینکه کدام یک کشته می‌شوند در حال حاضر مشخص نیست.

فصل پنجم و پایانی سرقت پول در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا