شایعه: ‌بازی جدید Jurassic World در راه است

با دایناسورها مبارزه کنید!

شایعه: ‌بازی جدید Jurassic World در راه است پویان ذاکرفتحی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
‌بازی جدید Jurassic World

بر اساس علامت تجاری جدیدی که توسط Universal Pictures ثبت شده به نظر می‌رسد که ‌بازی جدید Jurassic World در حال ساخت باشد.

یونیورسال پتنت اخیر خود را با نام Jurassic World Aftermath ثبت کرده است اما اطلاعات خاصی درباره‌ی این علامت تجاری اعلام نشده که بتواند به ما بگوید باید منتظر چه نوع بازی‌ای باشیم. توضیحاتی که درباره‌ی این علامت تجاری ثبت شده، محتوای صوتی و تصویری و حتی واقعیت مجازی برای تقریبا تمامی دستگاه‌های صوتی و تصویری از جمله کنسول‌های بازی را شامل می‌شود. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که این پتنت جدید احتمالا یک بازی برای تمامی پلتفرم‌ها باشد.

همانطور که به خاطر دارید عنوان قبلی Jurassic World که تحت عنوان Evolution عرضه شد یک بازی استراتژی/شبیه سازی بود که موفقیت مالی قابل قبولی کسب کرد؛ پس می‌توان انتظار داشت که این عنوان جدید ادامه‌ی بازی قبلی باشد.

از طرف دیگر Jurassic World Survivor، عنوانی که در سبک و سیاق Left 4 Dead در دست ساخت بود، روند توسعه آن بعد از مدتی متوقف شد. احتمال می‌رود بازی جدید Jurassic World همان عنوان از دست رفته‌ی Survivor باشد که از طرفداران دریغ شد.

به هر حال اکنون چیز زیادی از این عنوان نمی‌دانیم و صرفا می‌توان خبرها و شایعات را دنبال کرد تا خبری رسمی از این بازی منتشر شود. با این وجود، ساخت بازی جدید Jurassic World به تنهایی می‌تواند خبر بسیار مهم و جذابی برای طرفداران این مجموعه تلقی شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا