#مهسا_امینی

بازی جدید اینفینیتی وارد در سبک نقش آفرینی خواهد بود!

کال آف دیوتی جهان باز نقش آفرینی یا IP جدید؟ مسئله این است!

بازی جدید اینفینیتی وارد

اخبار و شایعاتی تازه، خبر از گسترش فعالیت یکی از مهم‌ترین استودیوهای بازی سازی را می‌دهند که می‌توانند بسیار خوشایند باشند. طبق اخبار تازه منتشر شده، بازی جدید اینفینیتی وارد در سبک نقش آفرینی جهان باز خواهد بود.

اکثریت توسعه دهندگان حاضر در صنعت بازی سازی، حتی توسعه دهندگانی که به شدت به راه و روش خود پایبند بوده‌اند، حداقل یک مرتبه برای توسعه عنوانی متفاوت نسبت به بازی‌های همیشگی خود تلاش کرده‌اند، ولی استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به معنای واقعی کلمه یک استثنا است. این استودیو تحت نظر شرکت اکتیویژن (Activision) پس از گذشت نزدیک به دو دهه از تاسیس، تنها روی یک فرنچایز کار کرده و آن فرنچایز محبوب و موفق Call of Duty است که برای سال‌های متوالی محبوب‌ترین اثر شوتر اول شخص بوده و این روزها نیز تقریبا هر کسی به تجربه این بازی می‌پردازد و به زودی شاهد جدیدترین نسخه این سری بازی با نام Call of Duty Modern Warfare 2 خواهیم بود.

حال داستان ما از آنجایی جذاب و جالب می‌شود که طبق اخبار جدید، اینفینیتی وارد تصمیم گرفته کمی از این بازی فاصله بگیرد و به توسعه عنوانی متفاوت بپردازد!

به گزارش وبسایت Charlie Intel، استودیو اینفینیتی وارد به تازگی آگهی استخدامی برای جذب کارگردان داستان سرایی به انتشار رسانده تا روی بخش داستانی یک اثر نقش آفرینی جهان باز فعالیت کند. ناگفته نماند که پس از مدتی این آگهی حذف شد، با این حال هیچ چیز در فضای اینترنت نادیده نمی‌ماند! در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از این آگهی استخدام را مطالعه کنید:

شرکت اکتیویژن به دنبال کارگردان داستان سرایی مستعد و پر شور برای ایده پردازی، ساخت و هدایت داستان، دیالوگ‌ها و صحنه‌های یک پروژه AAA معرفی نشده است. در این مقام، شما وظیفه ساخت داستانی پایدار و یکپارچه و ارتباط آن با گیم پلی بازی و همچنین کارگردانی صحنه‌های سینماتیک پروژه را بر عهده دارید. شخص ایده آل برای این مقام باید تجربه کارگردانی داستان غیر خطی بازی جهان باز و کارگردانی بخش سینماتیک پروژه‌های AAA را داشته باشد. این شخص باید با کارگردان ارشد بازی و رهبران تیم برای کلیت بازی و کارگردانی این پروژه AAA معرفی نشده همسو شود. نقش شما نوشتن بهترین داستان و فراهم آوری بهترین صحنه‌های سینماتیک برای یک عنوان نقش آفرینی جهان باز است. شما باید در امر داستان سرایی، ساخت شخصیت، پیش زمینه داستان و ساخت جهان بازی فعالیت داشته باشید.

با توجه به آگهی منتشر شده، آیا اینفینیتی وارد یک IP جدید را معرفی خواهد کرد یا باید منتظر نسخه نقش آفرینی جهان بازی سری بازی Call of Duty باشیم؟ فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت پس از خرید اکتیویژن بلیزارد، از علاقه بسیار زیاد خود برای بازیابی فرنچایزهای قدیمی این شرکت خبر داد و ممکن است اینفینیتی وارد وظیفه این کار مهم را بر عهده گرفته باشد و از این پس نام آن‌ها را بر عناوینی قدیمی به غیر از کال آف دیوتی ببینیم.

شرکت اکتیویژن طی سال اخیر با مشکلات و شکایات بسیاری روبه رو بوده که به عقیده بسیاری سبب ضعف نیروی کاری آن‌ها شده و باور دارند این شرکت هر چه سریع‌تر باید تغییراتی را مبنی بر بازیابی نیروی کامل خود انجام دهد و همچنین باور دارند که مایکروسافت می‌تواند سبب سرعت بخشیدن به این روند بهبودی بشود. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید بازی جدید اینفینیتی وارد با نام کال آف دیوتی عرضه خواهد شد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا