رندرهای هواوی میت ۶۰ طراحی دو رنگ آن را نشان می‌دهند

هواوی میت ۶۰

به تازگی رندرهای جدیدی از گوشی هواوی میت ۶۰ به بیرون درز کرده که طراحی دو رنگ پنل پشتی آن را نشان می‌دهد.

هواوی میت ۶۰ در مرحله‌ی تولید قرار دارد و در همین راستا این روزها خبرهای زیادی در رابطه با این گوشی منتشر می‌شود. به تازگی هم شاهد انتشار رندرهایی از این گوشی بودیم که طراحی آن را کاملاً به تصویر می‌کشد. همچنین به لطف این تصاویر، فهمیدیم گوشی یادشده قرار است در چه رنگ‌بندی راهی بازار شود.

در یک رنگ، هواوی میت ۶۰ در بخش بالایی پنل کمی متمایل به بنفش و در بخش بالایی هم نسبتا شفاف است. به این صورت که گویا دو تن رنگی از یک رنگ روی بدنه کار شده باشد. البته این کاملاً بستگی به زاویه‌ای دارد که گوشی را در آن نگه می‌دارید. مدل عاج فیلی هم در بخش پایینی خود کاملاً خاکستری است. اینطور هم که از تصاویر پیداست، رنگ مشکی گوشی خیلی دو رنگه نیست اما متأسفانه از این فاصله نمی‌توان راحت در این رابطه نظر داد.

تصویر این گوشی در دست یک شخص هم منتشر شده که نشان می‌دهد هیچ بازتاب نوری در پنل پشت دیده نمی‌شود. این در حالی است که پنل پشتی هواوی میت ۶۰ باید از جنس شیشه باشد اما به نظر می‌رسد هواوی تصمیم گرفته از شیشه‌ی مات برای این منظور استفاده کند. هرچند آنچه که در تصویر زیر می‌بینیم، ظاهرا رندر این گوشی است و نه خود محصول واقعی.

هواوی میت ۶۰

این تصاویر همچنین نشان می‌دهد گوشی مورد انتظار هواوی مطابق معمول چند سال قبل، یک ماژول دایره‌ای بسیار بزرگ روی پنل پشتی خود خواهد داشت که میزبان سه دوربین و یک فلش است. همچنین نام برند Xmage هم در مرکز این ماژول دیده می‌شود که جایگزین برند لایکا شده است. البته ترتیب دوربین‌ها بسته به مدل‌های پایه، پرو و شاید پورشه دیزاین، می‌تواند متفاوت باشد چون مدل استاندارد سنسورهای کمتری از دو مدل دیگر دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا