#مهسا_امینی

شرکت مایکروسافت نامی جدید از سری Halo را به ثبت رسانده است!

فرنچایز محبوب هیلو فعلا در کنار ما خواهد بود

ثبت نام نسخه جدید سری Halo

مایکروسافت همواره به دنبال گسترش فرنچایز محبوب و انحصاری خود یعنی Halo بوده و با ثبت نامی جدید از این سری بازی، نوید اخبار خوش درباره این فرنچایز را می‌دهد.

بخش داستانی بازی Halo Infinite پس از مدت‌ها انتظار انتشار یافت و بخش آنلاین چند نفره آن که انتظارات بسیاری را برآورده کرد نیز در ماه نوامبر منتشر شده بود، ولی انتشار کامل این بازی به معنای نشنیدن نام‌های جدید از سری بازی محبوب Halo در آینده نزدیک نیست و به نظر می‌رسد که مایکروسافت از همین حالا به فکر توسعه محتوای جدید برای این سری بازی‌ست.

طی روزهای اخیر، شرکت مایکروسافت مدارکی را مبنی بر ثبت نام Halo: The Endless و همینطور The Endless به معنی «بی پایان» را به همراه برخی اطلاعات برای سازمان‌های مختلف ارسال کرده است. ما همه می‌دانیم که سری بازی Halo به طور کامل در انحصار مایکروسافت بوده و The Endless نیز در اختیار مایکروسافت خواهد بود، بنابراین، ما گمان داریم که مایکروسافت از همین حالا به فکر توسعه بازی خود است.

لازم به ذکر است که نام این عنوان در حقیقت بسیار مشابه با نام آخرین نسخه سری بازی هیلو، یعنی Infinite به معنی «بی نهایت» است. در سوی دیگر، The Endless نام یک نژاد محبوس در Installation 07 توسط Forerunners بوده که به تازگی با رهبر پیشین گروه Banished یعنی آتریوکس روبه‌رو شده‌اند. طی ملاقات آن‌ها، آتریوکس بار دیگر این نژاد را همراه با شخصیتی دیگر به نام Harbinger که به مستر چیف نیز اشاره دارد را آزاد ساخت.

این نکته را نیز باید در نظر داشت که آتریوکس یکی از گروه‌های اصلی سری بازی هیلو یعنی The Flood را نیز در پایان بازی Halo Wars 2 ملاقات کرده بود و از همین رو ما گمان داریم که رویارویی دو گروه The Endless و The Flood می‌تواند بسیار جذاب باشد. رمان جدید هیلو با نام Halo: The Rubicon Protocol طی سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد و ممکن است اطلاعاتی تازه درباره The Endless نیز درون این رمان یافت شود. اتفاقات این رمان با اتفاقات بازی Halo Infinite در ارتباط خواهند بود.

پیش از پایان دادن به این خبر، باید به نکته‌ای بسیار مهم توجه داشت که ثبت یک نام عملی‌ست که می‌تواند معانی بسیاری داشته باشد و ثبت این نام صرفا به معنی یک بازی جدید یا بسته الحاقی نبوده و می‌تواند رسانه‌ای کاملا مجزا بر پایه سری بازی Halo باشد. پیش‌تر ما شاهد عرضه رمان‌های هیلو بوده‌ایم و در آینده نزدیک باید به تماشای سریال تلویزونی Halo بنشینیم. به نظر شما Halo The Endless چه آینده‌ای خواهد داشت؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا