کشف گلیچ جدید در بازی GTA V پس از حدود ۸ سال همه را غافلگیر کرد!

سورپرایزهای بازی محبوب راکستار تمامی ندارند

کشف گلیچ جدید در بازی GTA V پس از حدود ۸ سال همه را غافلگیر کرد! نیما خدارحمی ۱۰ ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

دنیای سری بازی‌های GTA همیشه برای ما سورپرایز داشته و راز تازه کشف شده در بازی GTA V بار دیگر به ما گوش‌زد می‌کند که همیشه منتظر سورپرایز بیشتر از این عنوان باشیم.

ویدیو جدید منتشر شده به‌دست یکی از کاربران بازی GTA V در شبکه اجتماعی تیک تاک همه را غافلگیر کرد. ویدیوی منتشر شده را می‌توان رمز و رازی دانست که هیچکس تابدین لحظه و پس از این همه سال در این بازی کشف نکرده و از همین رو باعث شگفتی کاربران در شبکه‌های اجتماعی شده است.

این نکته را نیز باید ذکر کرد که تا به‌حال هیچکس ادعا نکرده که از این راز یا گلیچ خبر داشته و درهمین حین میلیون‌ها نفر این ویدیو را تماشا کرده‌اند. شاید این گلیچ چیز زیادی را در بازی GTA V تغییر ندهد، ولی دانستن آن بسیار شگفت انگیز و کشف آن پس از گذشت قریب به ۸ سال از انتشار این بازی بحث برانگیز و خارق‌العاده است.

گلیچی که تازه از بازی GTA V کشف شده مربوط به دوچرخه‌های بازی‌ست که شاید کم‌تر کسی این روزها از آن‌ها استفاده کند. به‌طور دقیق‌تر این گلیچ به شما اجازه می‌دهد دوچرخه خود را شخصی سازی کرده و رنگ آن را تغییر دهید، کاری که راکستار درحالت عادی اجازه‌اش را نمی‌دهد.

برای این کار شما ابتدا به وبسایت Pedal and Metal در گوشی موبایل خود رفته، دوچرخه مورد نظر را انتخاب کرده و سپس از بخش بالای صفحه دکمه خانه را زده، وارد وبسایت Legendary Motorsport شده و در این وبسایت ماشین Z-Type معروف را انتخاب می‌کنید. رنگ مورد نظر خود را برای این ماشین برگزیده و پس از آن ساعت را در صفحه خود انتخاب می‌کنید. زمانی که تمام این مراحل را پشت‌سر گذاشتید، به وبسایت Pedal and Metal برگشته، دوچرخه خود را انتخاب کرده و در این لحظه با صفحه‌ای جدید که به شما اجازه انتخاب رنگ دوچرخه را می‌دهد روبه‌رو می‌شوید.

حال که این راز پس از سال‌ها کشف شده، ما انتظار داریم که راکستار به‌زودی به‌روزرسانی انتشار داده و این گلیچ را برطرف کند. درحال حاضر این گلیچ فعال بوده و می‌توانید از آن استفاده کنید، بااین حال راکستار همیشه در امر پچ کردن گلیچ‌ها، به‌خصوص گلیچ‌هایی که باعث افزایش پول کاربران می‌شوند بسیار سریع عمل کرده و از روی دیگر پچ کردن گلیچ‌هایی که کم‌تر به پول درون بازی مربوط می‌شوند را برای مدتی نگه می‌دارند و در حقیقت گلیچ‌های بسیاری در این بازی وجود داشته که کاربران سال‌های زیادیست از آن‌ها بهره برده و راکستار هیچ کاری در قبال آن‌ها انجام نداده است. باید منتظر ماند و عکس العمل راکستار درباره این گلیچ را دید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا