برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصاویر فیلم Furiosa فیوریوسا را حین نبرد نشان می‌دهد

انتشار اطلاعاتی از صحنه‌ای بسیار مهم

تصاویر فیلم Furiosa فیوریوسا را حین نبرد نشان می‌دهد ۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر فیلم Furiosa

استودیو وارنر با همکاری رسانه Total Film تصاویر فیلم Furiosa را به اشتراک گذاشته که شخصیت اصلی را حین نبرد نشان می‌دهد.

مجموعه مد مکس (Mad Max) اواخر قرن بیستم میلادی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بود اما عدم ساخت قسمت جدید باعث شد به دست فراموشی سپرده شود. اکران Mad Max: Fury Road در سال ۲۰۱۵ میلادی ورق را برگرداند و باعث شد این مجموعه به محبوبیت زیادی در میان سینماروهای جدید دست یابد. به همین دلیل، قسمت جدید که تحت عنوان Furiosa: A Mad Max Saga شناخته می‌شود، در لیست انتظار بسیاری قرار دارد.

دلایل زیادی در موفقیت Mad Max: Fury Road دخیل بودند که یکی از آن‌ها عدم استفاده از پرده سبز و جلوه‌های ویژه بود. پس از اینکه تریلر Furiosa: A Mad Max Saga منتشر شد، نگرانی‌هایی در میان برخی از طرفداران بوجود آمد. آن‌ها احساس کردند جرج جیلر (George Miller) در سیاست‌های کاری خود تجدید نظر کرده و از جلوه‌های ویژه برای خلق برخی از صحنه‌های اکشن بهره برده است. اینطور که بنظر می‌رسد، چنین موضوعی صحت ندارد.

رسانه Total Film در قالب مطلبی اختصاصی تصاویر فیلم Furiosa را به اشتراک گذاشته که تعدادشان به رقم ۳ می‌رسد. فیوریوسا که شخصیت اصلی داستان بوده، در هر سه حضور دارد اما مورد آخر ظاهراً حین یک نبرد ثبت شده است. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

مطلبی که روی خروجی Total Film قرار گرفته، تنها تصاویر فیلم Furiosa را شامل نمی‌شود، بلکه مصاحبه‌ای با داگ میچل (Doug Mitchell)، یکی از دو تهیه کننده پروژه را در خود جای داده است. او فاش کرد صحنه‌ای اکشن وجود دارد که مدت زمانش ۱۵ دقیقه بوده و فیلمبرداری‌اش ۷۸ روز به طول انجامید. میچل همچنین گفت ۲۰۰ بدلکار بصورت روزانه در ضبط آن همکاری می‌کردند و در میان دست اندرکاران با نام Stairway to Nowhere (راه پله‌ای به ناکجا) مشهور شده بود.

موضوعی که داگ میچل در مصاحبه اخیر خود اشاره کرده، نشان می‌دهد جرج میلر برای ضبط صحنه‌های اکشن فیلم جدیدش از بدلکاری و جلوه‌های میدانی استفاده کرده و خبری از جلوه‌های ویژه نیست. در نتیجه، جای هیچ گونه نگرانی‌ای برای طرفداران وجود ندارد. در ضمن، تهیه کننده Furiosa گفت صحنه اکشن ۱۵ دقیقه‌ای به خوبی نشان می‌دهد فیوریوسا چقدر در نبرد باهوش است.

فیلم Furiosa که آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) و کریس همسورث (Chris Hemsworth) را در خود دارد، از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments