1%
  • 0/10

تماشا کنید: تلاش فیوریوسا برای انتقام در تریلر جدید فیلم Furiosa

انتقام از فردی که همه چیزش را گرفت

تماشا کنید: تلاش فیوریوسا برای انتقام در تریلر جدید فیلم Furiosa ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو وارنر در اقدامی غیرمنتظره و بدون زمینه چینی، تریلر جدید فیلم Furiosa را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

پس از احیای موفقیت آمیز مجموعه مد مکس با فیلم Mad Max: Fury Road، جرج میلر (George Miller) و استودیو وارنر تصمیم گرفتند آثار بیشتری را با محوریت آن تولید کنند. اگرچه فیلمساز استرالیایی ایده‌هایی را آماده داشت، بر سر مسائل مالی با وارنر به مشکل خورد و همین موضوع باعث شد اسپین آف Fury Road، یعنی Furiosa: A Mad Max Saga با گذشت نزدیک به یک دهه آماده اکران شود.

همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، فیلم Furiosa: A Mad Max Saga به فیوریوسا پرداخته و سرگذشتش را به نمایش می‌گذارد؛ جنبه‌ای از این شخصیت که در Mad Max: Fury Road چندان به آن پرداخته نشد. شارلیز ترون (Charlize Theron) که عملکردی عالی در نقش فیوریوسا داشته، بدلیل سن بالایش جای خود را به آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) داده است. در ضمن، کریس همسورث (Chris Hemsworth) یکی از نقش‌های منفی به نام دمنتوس را ایفا می‌کند.

وارنر در اقدامی غیرمنتظره تریلر جدید فیلم Furiosa را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. با توجه به این ویدیو، فیوریوسا برخلاف توصیه‌ها از سکونتگاه خود بیش از حد فاصله گرفته و همین اتفاق باعث می‌شود به دام افراد دمنتوس بیافتد. با گذشت چندین سال و ورود به دوران بزرگسالی، همچنان نتوانسته محل سکونت و مادرش را فراموش کند و همین موضوع، کینه‌ای را نسبت به دمنتوس در وجودش ایجاد می‌کند. به همین دلیل به متحدی برای جو جاویدان تبدیل می‌شود تا به خواسته‌اش، یعنی انتقامجویی برسد.

نکات حائز اهمیتی که تریلر جدید فیلم Furiosa در خود جای داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. این ویدیو نخستین دفعه‌ای محسوب می‌شود که مادر فیوریوسا با نقش آفرینی چارلی فریزر (Charlee Fraser) قابل مشاهده است. همچنین در صحنه‌های پایانی شخصیت اصلی داستان را می‌بینیم که با استفاده از یک تیغ، موهای بلند خود را می‌تراشد تا ظاهری که بخاطرش شناخته می‌شود را بدست آورد. در ضمن، در تریلر مردی را می‌بینیم که بنظر می‌رسد مشعوقه فیوریوسا باشد.

در پایان، فیلم Furiosa از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments