تصاویر جدید Fast & Furious 9 دومینیک تورتو را در کنار یک داج چارجر نشان می‌دهد

عدالت برای شخصیت هان برقرار خواهد شد

تصاویر جدید Fast & Furious 9

شرکت یونیورسال پیکچرز تصاویر جدید Fast & Furious 9 را منتشر کرده است که شخصیت‌های دومینیک تورتو و لتی را به همراه وسیله‌ی نقلیه‌شان نشان می‌دهد.

روند فیلمبرداری Fast & Furious 9 از اواخر ژوئن سال گذشته‌ی میلادی آغاز شد و اواسط نوامبر هم به پایان رسید. با این حال، سازندگان فیلم در یونیورسال پیکچرز تصمیم گرفتند تا از انتشار هر گونه جزئیات از نهمین فیلم سریع و خشن خودداری کنند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه بالاخره اولین تیزر کوتاه این فیلم در تاریخ ۲۴ ژانویه در فضای مجازی منتشر شد. این اتفاق را می‌توان آغاز کمپین تبلیغاتی جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های سریع و خشن دانست؛ زیرا از آن زمان تاکنون به‌طور پیوسته اخبار و اطلاعات مختلفی از این اثر اکشن منتشر شده است.

وب سایت توتال فیلم ضمن انتشار متن مصاحبه با وین دیزل (Vin Diesel)، بازیگر و تهیه‌کننده‌ی فرنچایز سریع و خشن، تصاویر جدید Fast & Furious 9 را هم به اشتراک گذاشت. تصویر اول، شخصیت دومینیک تورتو را در کنار یک داج چارجر مشکی رنگ نشان می‌دهد. تصویر دوم هم شخصیت لتی با نقش‌آفرینی میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) را در حالی نشان می‌دهد که روی یک موتور مشکی رنگ از شرکت یاماها سوار شده است.

یکی از نکات قابل‌توجه پیرامون Fast & Furious 9، بازگشت شخصیت هان با نقش‌آفرینی سانگ کانگ (Sung Kang) است. شخصیت هان نخستین بار در فیلم سینمایی The Fast and the Furious: Tokyo Drift معرفی شد و پس از آن هم در Fast & Furious 2009 ،Fast Five و Fast & Furious 6 حضور پیدا کرد. این شخصیت همچنین حضور بسیار کوتاهی Furious 7 داشت. بازگشت هان از این جهت عجیب است که او در فیلم Fast & Furious 6 کشته شده بود. بنابراین، بازگشت و حضور دوباره‌ی او در جمع شخصیت‌های اصلی سوالات بسیاری را ذهن طرفداران به وجود آورده است.

جاستین لین (Justin Lin)، کارگردان جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های سریع و خشن، چندی پیش مصاحبه‌ای را با MTV انجام داد. جاستین در بخشی از صحبت‌های خود گفت بازگرداندن شخصیت هان، یکی از دلایلش برای بر عهده گرفتن کارگردانی Fast & Furious 9 بود:

همه چیز را در این باره خواهید فهمید. هان برای من شخصیت ویژه‌ای است. هان در مدت حضورش در فرنچایز شخصیت خاصی بوده و همزمان با فاصله گرفتن من از سریع و خشن، شخصیت او این فرنچایز را ترک کرد. یکی از دلایل من برای بازگشت، بازگرداندن شخصیت او بود. در یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ بودم که یکی از طرفداران گفت آن‌ها سردرگم شده و نمی‌دانند دقیقا چه اتفاقی برای هان افتاده است. این سوال ذهن من را درگیر کرد و باعث شد به این نتیجه برسم که اگر بخواهیم این قصه را ادامه دهیم، باید عدالت پیرامون هان برقرار شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا