1%
  • 0/10

نمایش پاور آرمورها و یک جهش یافته در اولین تصاویر سریال فال اوت

انتشار اطلاعات از شخصیت‌های اصلی

نمایش پاور آرمورها و یک جهش یافته در اولین تصاویر سریال فال اوت ۰ ۰۸ آذر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصاویر سریال فال اوت

استودیوی آمازون به انتظارها پایان داده و اولین تصاویر سریال فال اوت را با مخاطبان به اشتراک گذاشته که تعدادشان به رقم ۹ می‌رسد.

 آمازون در سال ۲۰۲۰ میلادی امتیاز ساخت اقتباس لایو اکشن Fallout را خریداری کرد و مدتی بعد با جاناتان نولان (Jonathan Nolan) و لیزا جوی (Lisa Joy) به توافق رسید تا وظیفه ساخت را بر عهده بگیرند. نولان و جوی را می‌توان یک زوج هنری در نظر گرفت که پیش از این روی سریال Westworld و فیلم Reminiscence کار کرده بودند. در ضمن، تاد هاوارد (Todd Howard) که یکی از اصلی‌ترین اعضای استودیوی سازنده فال اوت است، در تیم تولید سریال حضور دارد.

اطلاعات چندانی از داستان سریال Fallout در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم اتفاقات در نسخه تخیلی و آینده نگرانه دهه ۵۰ میلادی جریان داشته و سیاره زمین را پس از یک جنگ اتمی نشان می‌دهد. همچنین والتون گوگینز (Walter Goggins)، کایل مک لاکن (Kyle MacLachlan) و الا پورنل (Ella Purnell) مشهورترین نام‌هایی هستند که در تیم بازیگری دیده می‌شوند.

استودیوی آمازون به انتظارها خاتمه داده و اولین تصاویر سریال فال اوت را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. این تصاویر که تعدادشان به رقم ۹ می‌رسد، شخصیت‌های اصلی، پاور آرموها و همچنین یک غول (Ghoul) را نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

لوسی با نقش آفرینی الا پورنل، یک دختر خوشبین بوده، روحیه‌ای آمریکایی داشته و در ولت (Vault) ساکن است. او همچنین فردی صلح طلب بوده اما وقتی عزیزترین افراد زندگی‌اش مورد آزار قرار می‌گیرند، شرایط تفاوت می‌کند. مکسیموس با نقش آفرینی آرون روتن (Aaron Moten) یک سرباز رنگین پوست و جوان است که گذشته تلخ خود را پنهان کرده و در رسته نظامی Brotherhood of Steel عضویت دارد.

غول با نقش آفرینی والتون گوگینز یک جایزه بگیر است که شخصیتی واقع بین و بیرحم داشته و گذشته‌ای رمزآلود دارد. در نهایت، به هنک با نقش آفرینی کایل مک لاکلن (Kyle MacLachlan) می‌رسیم ناظر ولت ۳۳ بوده و پدر لوسی است. او دوست دارد تغییرات مثبتی را در جهان بوجود آورد. در نهایت، لازم به ذکر است اولین قسمت سریال فال اوت در تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۲ آوریل سال ۲۰۲۴ میلادی) پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments