قسمت جدید سریال‌های Batwoman و Supergirl تاخیر خوردند

قسمت‌های قدیمی دوباره پخش خواهند شد

قسمت هفدهم فصل اول Batwoman

قسمت هفدهم فصل اول Batwoman که قرار بود طی روزهای آینده از شبکه‌ی The CW پخش شود اما بنا به دلایلی به تعویق افتاد. قسمت جدید سریال Supergirl هم به سرنوشت مشابهی دچار شده است.

سریال‌های تلویزیونی معمولا این وقت از سال در حال نزدیک شدن به پایان فصل هستند تا از طریق حس تعلیق ایجاد شده در سکانس‌های پایانی، مخاطبان خود را برای فصل جدید آماده کنند اما بحران کرونا باعث شده تا چنین چیزی را شاهد نباشیم. با شیوع این ویروس در بسیاری از کشورهای جهان، روند ساخت فیلم‌ها و سریال‌ها متوقف شد. همین موضوع باعث شده تا قسمت‌های جدید سریال‌ها آماده نشوند. در چنین شرایطی، برخی مدیران تصمیم گرفتند سریال را با قسمت‌های پخش شده به پایان رسانده و برخی دیگر هم ترجیح دادند تا بهتر شدن اوضاع، پخش قسمت‌های جدید را به تعویق بیاندازند.

قسمت هفدهم فصل اول Batwoman و قسمت هفدهم فصل پنجم Supergirl قرار بود در تاریخ ۱۰ فروردین (مصادف با ۲۹ مارس) روی آنتن بروند اما به‌طور موقت از برنامه‌های پخش حذف شده‌اند. علی‌رغم اینکه شبکه‌ی The CW اشاره‌ای به دلیل تاخیر نکرده است، حدس زدن آن کار چندان سختی نیست. روند فیلمبرداری این دو سریال مدت‌ها قبل به پایان رسیده بود. در نتیجه، می‌توان گفت پروسه‌ی پس‌تولید مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرفت و مدیران شبکه به تغییر در برنامه‌ها مجبور شدند. ساعت‌هایی که برای قسمت‌های جدید این دو سریال در نظر گرفته شده بود خالی نیستند. علاقه‌مندان به سریال Batwoman می‌توانند به جای A Narrow Escape به تماشای بازپخش A Mad Tea Party بنشینند. طرفداران Supergirl هم مجبور هستند به بازپخش Back From the Future – Part Two بسنده کنند. در ضمن، قسمت جدید این سریال Deus Lex Machina نامگذاری شده بود.

شبکه‌ی The CW خلاصه‌های داستان A Narrow Escape و Deus Lex Machina را هم منتشر کرده است. با توجه به متن، در قسمت جدید Batwoman سر و کله‌ی یک دشمن قدیمی دوباره پیدا شده و بت‌وومن را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با یک چالش جدید می‌کند. در جریان قسمت بعدی سریال Supergirl هم لکس با چیدن یک برنامه پیچیده سعی می‌کند به چند هدف برسد. او قصد دارد لینا را به خود نزدیک کند، جلوی حمله‌ی لوایتن را بگیرد و همچنین سوپرگرل و اعضای تیمش را به مقابله با این تهدید وادار کند. در ضمن، در جریان این قسمت مخاطبان خواهند فهمید که لکس لوتر چطور پس از بحران به قدرت رسید. توجه داشته باشید که تاریخ‌های جایگزین برای پخش این قسمت‌ها هنوز اعلام نشده است.

Batwoman و Supergirl، تنها سریال‌های دنیای اروورس نیستند که با چنین مشکلی مواجه شده‌اند. پیش از این، قسمت‌های جدید دو سریال The Flash و Legends of Tomorrow هم به تعویق افتاده بود. مدیران The CW مجبور شدند به جای قسمت‌های جدید، بازپخش قسمت‌های قدیمی را در برنامه‌های شبکه قرار دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا