برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصویر بازی Dragon Age 4 بازگشت نگهبان‌های خاکستری را نشان می‌دهند

حضور دوباره Grey Warden ها

تصویر بازی Dragon Age 4 بازگشت نگهبان‌های خاکستری را نشان می‌دهند ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تصویر بازی Dragon Age 4 - نگهبان خاکستری

در تصویر بازی Dragon Age 4 که به تازگی منتشر شده است، می‌توانید یک نگهبان خاکستری را مشاهده کنید که ظاهرا در این عنوان جدید نیز حضور خواهد داشت.

نگهبانان خاکستری یا همان Grey Warden ها فرقه‌ای از جنگجویان حرفه‌ای هستند که مقر آن‌ها در تداس (Thedas) بوده و از آن در مقابل نیروهای Darkspawn به هر قیمتی دفاع می‌کنند. با این وجود حضور آن‌ها در دیگر مناطق نیز در سری بازی Dragon Age دیده شده است. اما موردی که باعث معروفیت این جنگجویان می‌شود، سبک مبارزه شجاعانه و حرفه‌ای است که آن‌ها انجام می‌دهند؛ به نحوی که تعداد کمی از آن‌ها، می‌تواند یک ارتش را نابود کند!

با این حال پس از اتفاقاتی که در عنوان Dragon Age: Inquisition رخ داده بود، عملا کسی فکر نمی‌کرد که دوباره شاهد حضور نگهبان‌های خاکستری در بازی جدید این سری باشیم. اما تصاویر بازی Dragon Age 4 دقیقا به زنده بودن این جنگجویان و وجود آن‌ها اشاره دارد که در عکس زیر دیده می‌شود.

در واقع اینکه نگهبان‌های خاکستری قرار است تا در بازی Dragon Age 4 حضور داشته باشند چیزی نیست که اولین بار با این تصویر نشان داده شده باشد؛ بلکه مدتی پیش، متیو گلدمن (Matthew Goldman) در یک پست درباره موجودی خاکستری صحبت کرده بود و امروز کریسشن دیلی (Christian Dailey) جواب او را با این تصویر جدید داده که رسما وجود Grey Warden ها را تایید می‌کند؛ یک عکس از شوالیه‌ای شجاع که شمشیر و سپر خود را به نشانه اقتدار بالا گرفته است. با این وجود جالب است که ببینیم پس از اتفاق‌های عنوان Inquisition چه بلایی بر سر این جنگجویان محافظ سرزمین تداس آمده است. آن‌ها در آخرین مواجهه به Weisshaupt بازگشته بودند تا تجدید قوا کرده و از شکست فرار کنند.

همچنین آخرین تریلر منتشر شده از Dragon Age 4 در واقع بیشتر از آنکه به طرفداران درباره داستان اطلاعاتی را بدهد، آن‌ها را در انتظار می‌گذارد تا ببینیم که چه اتفاقاتی در داستان سری خواهد افتاد و نتیجه جنگ‌های عنوان قبلی، نهایتا به چه چیزی منجر می‌شود. به هر حال قطعا تماشای کلاغ‌ها و همچنین مناظر Tevinter که پیش‌تر دیده نشده بودند، همان چیزی است که برای جلب توجه کاربران لازم است! با این وجود طبق کتاب‌ها و کمیک‌های مربوط به این سری، به نحوی مشخص بود که قرار است تا داستان بازی در عنوان بعدی مربوط به منطقه Tevinter باشد.

اما حتی اگر جنگ در مناطق تاریک و دیده نشده سری همان چیزی باشد که سازندگان قصد به تصویر کشیدن آن را داشته باشند، باز هم تصویر تازه منتشر شده از بازی به این نکته اشاره می‌کند که ممکن است بالاخره Weisshaupt نیز یکی از مناطقی باشد که در آن قدم خواهیم گذاشت تا نگهبانان خاکستری را ملاقات کنیم!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments