#مهسا_امینی

نمایش سیستم تخریب محیط Company of Heroes 3 در تریلر جدید

تنوع مراحل بسیار بالا است

استودیو رلیک اینترتینمنت با همکاری وب سایت IGN تریلر جدیدی را منتشر کرده که موارد مختلفی از جمله سیستم تخریب محیط Company of Heroes 3 را به نمایش می‌گذارد.

رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment) یک استودیو کانادایی است که در زمینه ساخت بازی‌های استراتژیک تخصص دارد. آن‌ها تیمی نسبتا بزرگ بوده و همین ویژگی شرایطی را فراهم کرد تا به صورت همزمان روی دو پروژه کار کنند: پروژه اول، Age of Empires IV بود که اخیرا برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار گرفت؛ پروژه دوم، Company of Heroes 3 است که در آینده به بازار می‌آید. کمپانی آو هیروز در ژانر استراتژیک همزمان قرار گرفته و سعی دارد تجربه‌ای واقع‌گرایانه از جنگ جهانی دوم را ارائه دهد. نسخه‌های اول و دوم در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۳ میلادی عرضه شد و حالا نوبت به قسمت سوم رسیده تا بتواند خودنمایی کند.

Company of Heroes 3 روی حمله نیروهای متفقین به ایتالیا و شمال آفریقا به منظور مقابله با نیروهای متحدین تمرکز دارد. جدا از بهبود چشمگیر جلوه‌های بصری، این بازی ویژگی‌های شاخص و جدیدی را در خود جای داده است. یکی از ویژگی‌ها، سیستمی به نام Tactical Pause است که به کاربر اجازه می‌دهد جریان بازی را متوقف کرده و پس از بررسی تمام محیط، چندین دستور انتخاب کند تا پس از ادامه روند بازی، به ترتیب اجرا شوند. دیگر ویژگی جدید حضور کاراکترهای غیرقابل‌کنترل (NPC) در محیط است. کاربر می‌تواند از آن‌ها در جبهه خود بهره ببرد. در ضمن، تصمیماتی که کاربر حین پشت سر گذاشتن مراحل اتخاذ می‌کند روی پایان‌بندی داستان تاثیر دارد.

رلیک اینترتینمنت با همکاری وب سایت IGN تریلر جدیدی را منتشر کرده که موارد مختلفی از جمله سیستم تخریب محیط Company of Heroes 3 را به نمایش می‌گذارد. ویدیو نزدیک به ۴ دقیقه زمان داشته و در ابتدا دیوید لیتمن (David Littman) تهیه‌کننده اجرایی پروژه را نشان می‌دهد. او می‌گوید پس از بررسی‌ای که انجام متوجه شدند یکی از مهم‌ترین خواسته‌های طرفداران تنوع بالای محیط در کمپانی آو هیروز است؛ خواسته‌ای که در این نسخه رنگ واقعیت به خود ممی‌گیرد. به گفته لیتمن، این بازی نه تنها تپه‌ها، کوهستان و سواحل ایتالیا را به تصویر می‌کشد، بلکه صحراهای شمال آفریقا را هم در خود جای داده است. تهیه‌کننده اجرایی در ادامه صحبت‌های خود تاکید دارد قسمت سوم بیشترین تعداد نیروهای نظامی (بریتانیا، ایالات متحده آمریکا، آلمان و غیره) را شامل می‌شود. او در همین بخش از صحبت‌های به حضور کاراکترهای غیرقابل‌کنترل اشاره دارد که می‌توانند به متحدی برای کاربر تبدیل شوند.

ویدیو در ادامه به سراغ ساشا نارین (Sacha Narine) می‌رود که به عنوان طراح ارشد ماموریت در ساخت مشارکت دارد. او می‌گوید انتخاب یک کشور مدیترانه‌ای برای روایت داستان به آن‌ها اجازه داده تا رنگ‌های بیشتری را در بازی به کار ببرند. علاوه بر این، سیستم تخریب محیط Company of Heroes 3 بهبود یافته تا حس و حال یک نبرد در محیطی شهری به کاربر انتقال یابد؛ برای مثال، وقتی یک ساختمان در حال تحریب است، امکان دارد خرده‌های سنگش روی پیاده نظام‌ها افتاده و جانشان را بگیرد؛ اتفاقی که در واقعیت هم رخ می‌دهد. علاوه بر این، کاربر می‌تواند به نیروهای پیاده نظام خود دستور دهد میان خرابه‌های برخی ساختمان‌ها سنگر بگیرند تا احتمال برخورد گلوله به آن‌ها کاهش یابد. تریلری که رلیک اینترتینمنت و IGN به اشتراک گذاشته‌اند، در ادامه بار دیگر به سراغ دیوید لیتمن می‌رود. او در این بخش از صحبت‌های خود به تفاوت مراحلی می‌پردازد که بر اساس ایتالیا و شمال آفریقا طراحی شده‌اند.

مراحل ایتالیل تپه‌ها و کوهستان را متعددی را در خود جای داده که کاربر می‌تواند از آن‌ها برای داشتن دست بالاتر و وارد کردن خسارت بیشتر به دشمن بهره ببرد. این در حالی است که مراحل شمال آفریقا شامل فضاهای بازتری شده که برای نبرد تانک‌ها بسیار مناسب هستند؛ برای مثال، کاربر می‌تواند مسیری طولانی را طی کرده و دشمن خود را دور بزند. در انتها، لازم به ذکر است Company of Heroes 3 تاریخ انتشار نداشته و تنها می‌دانیم اواخر سال آینده میلادی عرضه خواهد شد. پلتفرم‌های هدفش هم فعلا مشخص نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا