بهار امسال منتظر ریبوتی از فرنچایز بتمن باشید

احتمال ساخت یک بازی از فرنچایز سوپرمن وجود دارد

بهار امسال منتظر ریبوتی از فرنچایز بتمن باشید مهسا سپاهی ۱ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
فرنچایز بتمن

منابع نزدیک به GWW تایید کرده‌اند که بازی جدید بتمن ساخته‌ی برادران وارنر مونترال یک “سافت ریبوت” از فرنچایز Batman: Arkham خواهد بود. 

این خبر برای کسانی که منتظر بودند تا ادامه‌ی این فرنچایز محبوب را تجربه کنند، شوک بزرگی محسوب می‌شود. البته ساخت دنباله‌ی بازی Arkham Knight قبلا هم درنظر گرفته شده و قرار بود راوی ماجراجویی‌های پسر بروس وین، دامیان، در کمیک‌های Cape and Cowl باشد. این برنامه قبل از آن که شرکت برادران وارنر مونترال فرصت معرفی آن را در The Game Awards ۲۰۱۶ داسته باشد، لغو شد. با تصمیم‌گیری این استودیو برای یک شروع تازه، ایده‌های مختلفی دنبال شد و تغییراتی در مدیریت این شرکت به وقوع پیوست تا در نهایت استودیو راه خود را از Arkhamverse جدا کند.

بازی جدید بتمن که به زودی منتشر می‌شود، منجر به پیش گرفتن یک راه منسجم تازه در DC Games Universe خواهد شد. این عنوان اندکی پس از انتشارش در پاییز سال جاری، با بازی نسل بعدی دیگری از سازندگان فرنچایز Batman: Arkham، محصول استودیو Rocksteady، دنبال خواهد شد. منابع آگاه عرضه‌ی یک عنوان نسل بعدی از فرنچایز سوپرمن هم خبر داده‌اند، اما هنوز هیچ منبع رسمی‌ای این اطلاعات را تایید نکرده است.

استودیو برادران وارنر مونترال، ابتدا در رویداد Batman Day سال ۲۰۱۹ از بازی جدید بتمن با انتشار نمادی از League of Shadows’s Demon Head، رونمایی کرد. پس از ۴ ماه سکوت آن را با نماد دیگری که احتمالا مربوط به GCPD (دپارتمان پلیس گاتهام سیتی) است، دنبال کرد. هنوز اطلاعات دیگری در این مورد منتشر نشده و باید منتظر بمانیم تا ببینیم برادران وارنر چه برنامه‌ای خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا