جزئیاتی جدید از گیم‌پلی بازی انحصاری Avowed منتشر شد

Elder Scrolls، کمی قشنگ‌تر!

جزئیات گیم‌پلی بازی Avowed

فهرست بالا بلند بازی‌های انحصاری ایکس باکس سری ایکس و سری اس حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در این میان یکی از مورد انتظارترین این عناوین، بازی Avowed است که اطلاعات تازه‌ای از آن منتشر شده است.

وبسایت Windows Central روز گذشته مقاله‌ای با محوریت ویژگی‌های بازی انحصاری جدید ایکس باکس یعنی Avowed منتشر کرد. بازی Avowed توسط تیم Obsidian دردست توسعه بوده، سبک آن نقش آفرینی فانتزی اول شخص است و شباهت بسیاری با سری بازی Elder Scrolls دارد.

درحالی که اطلاعات منتشر شده ناچیز هستند، بااین حال بسیار جذاب بوده و می‌توانیم نگاه جامع‌تری به این بازی مورد انتظار داشته باشیم. به‌گفته وبسایت Windows Central و به نقل از تیم توسعه دهنده بازی Avowed، ما در این بازی شاهد کلاس‌های مبارزه متفاوت خواهیم بود و یکی از جذاب‌ترین این کلاس‌ها به شما قدرت استفاده همزمان از دو سلاح با دو دست شما را می‌دهد و همینطور شما می‌توانید با استفاده از این کلاس در یک دست سلاح و در دیگر دست خود از جادو استفاده کنید.

برخی از جادوها نیز باید با استفاده از دو دست انجام شوند و برای مثال جادوی Fireball (توپ آتشین) یکی از آن‌هاست که برای پیاده سازی آن شاهد حرکات پیچیده دستان شخصیت بازی خود خواهیم بود. ناگفته نماند که برخی از سلاح‌ها نیز همراه با جادو عمل کرده و از آنجایی که داستان بازی Avowed در دنیای Pillars of Eternity جریان دارد، برخی سلاح‌های جادویی آن در بازی Avowed قابل دستیابی و استفاده هستند.

ما از این مقاله اینگونه برداشت کردیم که پیش‌برد مراحل در این بازی، بیش از سری بازی Elder Scrolls وابسته به چینش سلاح‌ها و جادوهای شماست و برای مثال جنگجوهای قوی هیکل بیشتر با ضربات فیزیکی و قدرت لگد و هل دادن دشمنان بازی را پیش برده و در سوی دیگر کسانی که در دسته جادوگران قرار دارند با استفاده از ضربات دوربرد و استفاده از جادوی خود در نبردها پیروز می‌شوند. ما همچنین در این بازی با دنیای رنگارنگ‌تری نسبت به آخرین نسخه سری Elder Scrolls یعنی Skyrim روبه‌رو می‌شویم و وجود انبوه غارها، جنگل‌ها و قلعه‌ها که برخی از آن‌ها قابل تخریب هستند، حس پویاتری به بازی ما می‌بخشد. شما همچنین می‌توانید در این بازی به شنا کردن بپردازید.

جزئیات منتشر شده بیشتر سعی دارند که تفاوت بازی Avowed با Skyrim را مشخص کنند و باید دانست که Avowed هنوز در ابتدایی‌ترین مراحل توسعه به سر برده و فاصله بسیاری با انتشار جزئیات نهایی زمان انتشار این بازی داریم. درحال حاضر هیچ کس مطلع نیست که داستان بازی Avowed از چه قرار بوده و در چه زمانی منتشر می‌شود. ما تنها می‌دانیم که بازی ما در دنیای Pillars of Eternity، در منطقه The Living Lands در Eora، در امتداد مرز شمالی جریان داشته که ما هرگز شاهد آن در دو نسخه Pillars of Eternity نبوده‌ایم.

در سوی دیگر، بدون شک ما شاهد برخی عناصر آشنا چون جادوها و دشمنان (حضور Xaurip در این بازی تایید شده است) خواهیم بود و می‌دانیم که دست استودیو Obsidian در امر داستان سرایی در این دنیای ژرف بسیار باز است. همانطور که پیش‌تر اشاره شد ما هنوز از زمان انتشار بازی Avowed مطلع نیستیم، ولی طبق گزارش‌های اخیر، این بازی در مرحله Pre-Alpha است. شما چه فکری درباره بازی Avowed می‌کنید؟ به‌نظر شما این بازی می‌تواند رقیبی جدی برای فرنچایز فوق‌العاده محبوب Elder Scrolls و بیش از همه نسخه ششم درحال توسعه آن باشد؟ نظرات خود را با ما با اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا