1%
  • 0/10

شایعه: نسخه فرعی Mortal Kombat در ژانر اکشن ماجراجویی ساخته می‌شود

ایده‌ای که در دست بررسی قرار دارد

شایعه: نسخه فرعی Mortal Kombat در ژانر اکشن ماجراجویی ساخته می‌شود ۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
نسخه فرعی Mortal Kombat

براساس شایعه جدیدی که در سطح اینترنت پخش شده، استودیو ندرریلم در حال بررسی ساخت نسخه فرعی Mortal Kombat در ژانر اکشن ماجراجویی است.

در حالی که مجموعه بازی Mortal Kombat به صورت سنتی به صورت یک بازی دو بعدی فایتینگ شناخته می‌شود اما همواره محتوای تک‌ نفره زیادی داشته است. بسیاری از نسخه‌های اصلی این فرنچایز به ویژه پس از نسخه نهم دارای بخش داستانی تک نفره سینمایی بوده‌اند. به علاوه این مجموعه در موقعیت‌های مختلف با نسخه‌های فرعی تک نفره گریزی به ژانرهای دیگر داشته که از جمله می‌توان به بازی Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero در ژانر اکشن ماجراجویی اشاره کرد.

اگرچه تعدادی از نسخه‌های فرعی Mortal Kombat به مانند Mythologies و Special Forces مورد انتقادات فراوانی قرار گرفتند، با این حال بازی Shaolin Monks به واسطه ارائه رونوشت مناسبی از آن چه که این مجموعه می‌تواند در قالب یک بازی کوآپ اکشن بیتم آپ باشد مورد ستایش قرار گرفت. اکنون به نظر می‌رسد ایده ساخت یک نسخه فرعی Mortal Kombat در ژانر اکشن ماجراجویی به مانند Shaolin Monks توسط استودیو ندرریلم (NetherRealm Studios) در دست بررسی قرار دارد.

به گفته thevscooper که یکی از اینسایدرهای صنعت بازی محسوب می‌شود در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق، استودیو ندرریلم در حال بررسی ساخت یک بخش اکشن ماجراجویی یا حتی نسخه فرعی برای عناوین خود است. محتمل‌ترین گزینه برای این موضوع نیز به مجموعه Mortal Kombat اختصاص دارد. با این حال این مسئله می‌تواند شامل حال مجموعه بازی Injustice نیز شود.

در حال حاضر به هیچ وجه مشخص نیست که این ایده طبق برنامه پیش برود زیرا برنامه‌های تولید درون استودیوها به سرعت تغییر کرده و هم‌چنین ممکن است این ایده توسط شرکت ناشر پیش از ورود به مرحله تولید، رد بشود. جای تعجبی ندارد که این شایعه، اشتیاق بسیاری از طرفداران را به دنبال داشته و بسیاری از آن‌ها به منظور ساخت یک بازی فرعی تک نفره دیگر استقبال کرده‌اند. 

هم‌چنین اد بون (Ed Boon) خالق مجموعه Mortal Kombat در گذشته از احتمال بازسازی Shaolin Monks و یا نسخه دنباله آن را مطرح کرده بود. اد بون به این موضوع نیز اشاره کرده بود که در طول چند سال اخیر بارها ایده یک نسخه فرعی را به شرکت وارنر (Warner Bros) مطرح کرده اما هر بار طرح او رد شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments