پوستر جدید سریال Ratched با محوریت شخصیت اصلی منتشر شد

این اثر، حکم پیش درآمد را برای One Flew Over the Cuckoo's Nest دارد


سارا پلسون که نقش اصلی را بر عهده دارد، ساعاتی قبل پوستر جدید سریال Ratched را با محوریت شخصیت اصلی به اشتراک گذاشت.

نتفلیکس در یک رقابت تنگاتنگ با هولو و اپل در سال ۲۰۱۷ میلادی توانست امتیاز پخش اقتباس سریالی One Flew Over the Cuckoo’s Nest نوشته‌ی کن کیسی (Ken Kesey) را به دست بیاورد. این اثر Ratched نام داشته و ایوان رومانسکی (Evan Romansky) به عنوان شورانر و نویسنده‌ی اصلی روی روند ساخت نظارت داشت. مایکل داگلاس (Michael Douglas) هنرپیشه‌ی مشهور آمریکایی هم به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی در تیم تولید حاضر بود. در پرونده‌ی حرفه‌ای او آثار شاخصی از جمله Romancing the Stone محصول سال ۱۹۸۴ و Wall Street محصول سال ۱۹۸۷ دیده می‌شود.

سارا پلسون (Sarah Paulson) که نقش اصلی را جلوی دوربین ایفا کرد، ساعاتی قبل پوستر جدید سریال Ratched را از طریق حساب کاربری‌اش در توییت به اشتراک گذاشت. این تصویر تبلیغاتی، پرستار رچد را در حال مرتب کردن مژه‌های خود با استفاده از یک ابزار پزشکی نشان می‌دهد. این اقدام را می‌توان به پای خشونت موجود در این شخصیت در نظر گرفت. در ادامه می‌توانید پوستر مورد نظر را مشاهده کنید:

اگر فیلم One Flew Over the Cuckoo’s Nest محصول سال ۱۹۷۵ را تماشا کرده باشید، باید به یاد آورید که داستانش روی تقابل یک پرستار جدی، سرد، مستبد و بی‌احساس به نام میلدرد رچد و یک متجاوز به نام مک‌مورفی در آسایشگاه روانی تمرکز داشت. سریالی که نتفلیکس خریداری کرده، به گذشته‌ی پرستار رچد می‌پردازد. به بیان دیگر، حکم یک پیش درآمد را برای دهمین اثر میلوش فورمن (Miloš Forman) در مقام کارگردان خواهد داشت.

طبق اطلاعات رسمی موجود، داستان سریال در سال ۱۹۴۷ میلادی روایت می‌شود. میلدرد رچد که به دنبال کار می‌گردد، به یک بیمارستان روانپزشکی در کالیفرنیای شمالی رفته و درخواست استخدام می‌دهد؛ بیمارستانی که از روش‌های جدید و غیرمعمول برای درمان استفاده می‌کند. موافقت با درخواست، پیوستن رچد به کادر درمان و اتفاقاتی که در پی آن رخ می‌دهد، شخصیت اصلی قصه را به کسی تبدیل می‌کند که می‌شناسیم. این اثر به طور کلی سعی دارد نشان دهد هیولاها به دنیا نمی‌آیند، بلکه ساخته می‌شوند!

فصل اول Ratched که شامل ۹ قسمت می‌شود، در تاریخ ۲۸ شهریور (مصادف با ۱۸ سپتامبر) از طریق نتفلیکس پخش می‌شود. ساخت فصل دوم هم تایید شده اما زمان عرضه‌اش مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا