اولین تریلر فصل چهارم Castlevania از بازگشت دشمنی قدیمی و خطرناک خبر می‌دهد

این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد

اولین تریلر فصل چهارم Castlevania از بازگشت دشمنی قدیمی و خطرناک خبر می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (تلویزیون)

سرویس استریم نتفلیکس اخیرا اولین تریلر فصل چهارم Castlevania را منتشر کرد تا هایپ موجود پیرامون این اثر مورد انتظار را افزایش دهد.

در پی موفقیت‌هایی که مجموعه کسلوانیا در اواخر قرن بیستم و اوایل قرن بیست و یک به دست آورده بود، فریدریتر (Frederator Studios) در مارس ۲۰۰۷ میلادی با کونامی به توافق رسید و امتیاز ساخت یک انیمیشن سینمایی بر اساس Castlevania III: Dracula’s Curse را به دست آورد. استودیو آمریکایی به سراغ وارن الیس (Warren Ellis) رفت و وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه را به او سپرد. اگرچه الیس پیش از این اتفاق هیچ گونه آشنایی‌ای با کسلوانیا نداشت، وظیفه مزبور را پذیرفت. با گذشت یک سال، نوشتن فیلمنامه به اتمام رسید اما پروژه با مشکلاتی مواجه شده و پیشرفت قابل‌توجهی نداشت.

با گذشت نزدیک به یک دهه، پاورهاوس انیمیشن به پروژه پیوست و در کنار فریدریتر اقتباس Castlevania را احیا کرد. پاورهاوس نه تنها وارن الیس را بازگرداند، بلکه با نتفلیکس قراردادی را امضا کرد تا اقتباس مزبور از طریق این سرویس استریم در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. اولین اقتباس کسلوانیا نهایتا در قالب سریال در جولای ۲۰۱۷ منتشر شد و علی‌رغم نگرانی‌های فراوان بابت کیفیت، توانست نظر مثبت منتقدان و طرفداران قدیمی را جلب کند. در پی این اتفاق، مدیران سرویس نه تنها دستور ساخت فصل بعدی را صادر کردند، بلکه تعداد قسمت‌ها را از ۴ به ۸ افزایش دادند. فصل دوم توانست موفقیت‌ها را تکرار کرده و شرایط را برای انتشار فصل سوم مهیا کند. حالا هم طرفداران منتظر انتشار فصل چهارم هستند.

نتفلیکس اخیرا اولین تریلر فصل چهارم Castlevania را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا ترور بلمونت و سایفا را نشان می‌دهد که به محل کشته شدن لیزا تپس همسر دراکولا آمده‌اند. اگر حافظه‌تان یاری کند، او به اشتباه یک جادوگر شناخته شد و مانند رسومات گذشته، در آتش سوخت. همین اتفاق باعث شد نفرتی غیرقابل‌کنترل نسبت به انسان‌ها در کنت دراکولا شکل بگیرد. او سپس نبردی را علیه بشریت آغاز کرد اما توسط شخصیت‌های اصلی متوقف شد. در ادامه تریلر با شورای خواهران ملاقات می‌کنیم که حالا شخصیت‌های منفی داستان به شمار می‌روند. آن‌ها قصد دارند به کمک هکتور دشمن اصلی بشریت را به زندگی بازگردانده و از آن برای دستیابی به اهدافشان بهره ببرند.

وارن الیس در تابستان سال گذشته میلادی از سوی یک زن به آزار و اذیت جنسی متهم شد. او به سرعت یک بیانیه رسمی منتشر و تمامی اتهامات را رد کرد. با این حال، شرکت‌ها تصمیم گرفتند برای دور ماندن از حواشی هر گونه همکاری خود را با او قطع کنند. این موضوع برای نتفلیکس، پاورهاوس و فریدریتر هم صادق است. طبق گزارشی که وب سایت Deadline کار کرده، الیس تنها روی فیلمنامه‌ها کار کرد و هیچ نقشی در تولید فصل چهارم نداشته است. یک سریال اسپین‌آف هم با محوریت Castlevania ساخته می‌شود که الیس ظاهرا حتی به عنوان مشاور هم در آن حاضر نخواهد بود.

سریال کسلوانیا با انتشار فصل چهارم در تاریخ ۲۳ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۳ مه) به اتمام خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا