بازی‌های ویدیویی سرانجام به نتفلیکس آمدند!

لیست بازی‌های نتفلیکس را از اینجا مشاهده کنید

بازی‌های ویدیویی سرانجام به نتفلیکس آمدند! سورنا رضایی ۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ نتفلیکس
بخش ویدیو گیم نتفیلکس

با توجه به پستی که اخیرا در وب سایت قرار گرفته، بخش ویدیو گیم نتفلیکس به صورت رسمی آغاز به کار کرده است.

نتفلیکس حالا یکی از بزرگترین و مهم‌ترین فعالان حوزه فیلم و سریال به شمار می‌رود. این شرکت سال‌ها قبل فعالیت خود را در حوزه اجاره DVD آغاز کرد و با گسترش اینترنت در سراسر جهان، تصمیم گرفت به Vidoe on Demand یا همان استریم محتوای ویدیویی ورود کند. این شرکت در ابتدا یک پلتفرم پخش بود که امتیاز محصولات دیگر شبکه‌ها را خریداری کرده و آن‌ها در اختیار مشترکان خود قرار می‌داد. آن‌ها در ادامه تغییر رویه داده و بخش عمده تمرکزشان را روی تولید فیلم و سریال اختصاصی قرار داده و تا به اینجای کار عملکرد بسیار موفقیت‌آمیزی داشته‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، زمانش فرا رسیده تا نتفلیکس فصل جدید از فعالیت خود را آغاز کند.

طبق پستی که اخیرا روی خروجی وب سایت رسمی قرار گرفته، بخش ویدیو گیم نتفلیکس هم اکنون در دسترس قرار دارد. بازی‌هایی ویدیویی در حال حاضر تعدادشان به رقم ۵ رسیده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به دسته‌بندی‌ای که برای این محصولات در نظر گرفته شده، پای تجربه‌شان بنشینند. شرکت آمریکایی در ادامه بیانیه خود تاکید دارد مشترکان نیازی به پرداخت هزینه اضافه نداشته و به واسطه اشتراک‌های کنونی‌شان می‌توانند از بازی‌ها لذت ببرند. همچنین خبری از تبلیغات یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود. در ادامه می‌توانید لیست بازی‌ها را مشاهده کنید:

  • Stranger Things: 1984
  • Stranger Things 3: The Game
  • Shooting Hoops
  • Card Blast 
  • Teeter Up

بازی‌های ویدیویی نتفلیکس در حال حاضر تنها برای دارند تلفن‌های همراه اندروید در دسترس بوده و از زبان‌های متعددی پشتیبانی می‌کنند. در صورتی که کاربر برای پروفایل خود یک زبان انتخاب کرده باشد، بازی به صورت خودکار بر پایه همان زبان اجرا می‌شود. در صورتی هم زبانی انتخاب نشده باشد، عنوان مزبور با زبان انگلیسی اجرا می‌شود. دیگر نکته مهم اینکه کاربران می‌توانند از اکانتی مشابه روی چند تلفن همراه استفاده کرده و به صورت همزمان به تجربه بازی‌ها بپردازند.

امنیت کودکان، موضوع بسیار اهمیتی در فضای مجازی بوده و نتفلیکس نسبت به این موضوع اطلاع کامل دارد. به همین دلیل، کودکان نمی‌توانند به بازی‌های ویدیویی دسترسی داشته باشند و اگر هم بخواهند، باید رمز عبوری را وارد کنند که توسط والدین انتخاب شده است. در ضمن، برخی از بازی‌ها نیازمند اتصال به اینترنت هستند و اما برخی دیگر به صورت کاملا آفلاین اجرا می‌شوند.

نتفلیکس در بخش پایانی بیانیه خود تاکید کرد طی ماه‌های پیش رو بازی‌های بیشتری را به دسته‌بندی ویدیو گیم خود اضافه خواهد کرد. در ضمن، صحبتی از انتشار روی دیگر پلتفرم‌ها به میان نیاورده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا