دموی بازی NBA 2K21 چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد؟

کاملا رایگان

دموی بازی NBA 2K21 چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
دموی بازی NBA 2K21

توسعه‌دهندگان قصد دارند دموی بازی NBA 2K21 را به مدت ۲ هفته و به‌صورت رایگان در اختیار طرفداران این عنوان قرار دهند.

استودیوی ویژوال کانسپتس (Visual Concepts) توسعه‌دهنده‌ی بازی NBA 2K21 شمرده می‌شود و اخیرا هم اعلام کرده دموی این عنوان قرار است به‌زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. در واقع آن‌ها قصد دارند با توجه به تجربیات کاربران طی این ۲ هفته، برخی تغییرات گیم‌پلی را در نسخه‌ی نسل فعلی آزمایش کنند. این شرکت بازی‌سازی تا کنون عناوین NBA 2K20 ،WWE 2K20 ،NBA 2K19 ،NBA 2K18 و بازی‌های ورزشی دیگری را توسعه داده است. ویژوال کانسپتس در حال حاضر مشغول کار روی پروژه‌ی جدید خود، NBA 2K21 است و به‌زودی این بازی توسط 2K Games برای کنسول‌های نسل فعلی و نسل نهم عرضه می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۳ شهریور ماه (مصادف با ۲۴ آگوست) دموی بازی NBA 2K21 را به مدت ۲ هفته و به رایگان تجربه کنند. از طرفی دیگر، توسعه‌دهندگان قصد دارند تا با عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت، این بازی را برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هم منتشر کنند. 2K Games وظیفه‌ی انتشار این بازی ورزشی را برعهده خواهد داشت.

علاوه‌بر خبر امکان تجربه‌ی دموی بازی NBA 2K21، استودیوی ویژوال کانسپتس اعلام کرده کاراکترهای قابل بازی این عنوان، توجه کاربران را جلب خواهد کرد و بسکتبالیست‌های کهنه‌کار زیادی قرار است در آن حضور داشته باشند. جالب است بدانید طبق گفته‌ی الفی برودی، رئیس بخش بازاریابی NBA، دیمین لیلارد ستاره‌ی نسل فعلی خواهد بود.

اگر به تجربه‌ی دموی بازی NBA 2K21 علاقه‌مند هستید، این نسخه از تاریخ ۳ شهریور ماه (مصادف با ۲۴ آگوست سال جاری میلادی) در دسترس کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد. توسعه‌دهندگان می‌گویند این بازی جذاب و هیجان‌انگیز قرار است در ۱۴ شهریور ماه (مصادف با ۴ سپتامبر سال جاری میلادی) منتشر شود و به زودی هم برای کنسول‌های نسل آینده در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا