#مهسا_امینی

سریال Narcos: Mexico برای فصل سوم تمدید شد

آیا Diego Luna همچنان در سریال حضور دارد؟

فصل سوم سریال Narcos: Mexico

شبکه‌ نتفلیکس اعلام کرد سریال محبوب Narcos: Mexico قرار است ادامه پیدا کند و فصل سوم آن به‌زودی پخش می‌شود.

اولین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی Narcos: Mexico در سال ۲۰۱۸ میلادی از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شد و مورد استقبال زیادی قرار گرفت. ماجرای این سریال درمورد چگونگی پر و بال گرفتن شحصیت کارتل گوادالاخارا در مکزیک است. بعد از آن‌که دومین فصل از این سریال پرهیجان منتشر شد، عوامل سریال و ناشر درمورد ادامه‌ی Narcos: Mexico و ساخت فصل جدید آن صحبتی نکردند. حالا نتفلیکس اعلام کرده این عنوان قرار است برای فصل سوم تمدید شود و هواداران می‌توانند به زودی آن را دنبال کنند.

در میان خبر ساخت ادامه‌ی Narcos: Mexico، گفته می‌شود Diego Luna در فصل سوم نقش‌آفرینی نمی‌کند و قرار است این مجموعه‌ی تلویزیونی را ترک کند. از سوی دیگر، اریک نیومن، شورانر فصل گذشته این سریال، از جایگاه خود کناره‌گیری کرده و کارلو برنارد، یکی دیگر از سازندگان اصلی سریال، در فصل جدید جای او را می‌گیرد. البته نیومن همچنان تهیه‌کنندگی سریال را ادامه می‌دهد. با وجود آن‌که حضور دیگو لونا هنوز از سوی عوامل پروژه تایید نشده، اما احتمال دارد نتفلیکس در آینده بینندگان را با حضور این بازیگر در فصل سوم غافلگیر کند.

از بازیگرانی که قرار است در فصل سوم این عنوان جذاب نقش‌آفرینی کنند می‌توان به خوزه ماریا یازپیک، آلبرتو آمان، آلفونسو دوسال، مایرا هرموسیلو، مانوئل ماسالوا، آلخاندرو ادا، گورکا لاسائوسا و مت لتچر اشاره کرد. این افراد بازیگرانی هستند که اسم آن‌ها توسط نتفلیکس تایید شده است.

لازم به ذکر است که هنوز تاریخ پخش سومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی Narcos: Mexico مشخص نشده و نمی‌دانیم چه زمان می‌توانیم به تماشای ادامه‌ی این سریال بنشینیم. با این وجود، روند تولید و فیلمبرداری Narcos: Mexico به‌ زودی شروع خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا