بازی My Friend Pedro برای پلی‌استیشن ۴ رده‌بندی سنی شد

دوست ناباب راهی PS4 می‌شود

My Friend Pedro برای پلی‌استیشن ۴

بازی My Friend Pedro اولین عنوان موفق استودیوی DeadToast Entertainment، برای پلی‌استیشن ۴ رده‌بندی شد.

DeadToast Entertainment یک تیم مستقل بازیسازی است که اولین بار در سال ۲۰۰۶ میلادی تاسیس شد. این تیم از همان سال به توسعه‌ی عناوین مختلفی پرداخت که در نهایت منجر به خلق My Friend Pedro شد.  این عنوان در سبک شوتم آپ بوده که شما را در نقش یک ضد قهرمان بی نام و نشان قرار می‌دهد که از سمت یک موز (درست خواندید، موز!) دستور می‌گیرد تا به کشتن افرادی بپردازید.

اکشن بازی My Friend Pedro تمامی نداشته و ارزش تکرار بالایی دارد. Bullet Time یا همان آهسته شدن صحنه، یکی از جالب‌ترین مکانیک‌های استفاده شده در این اثر است که ترکیب آن با پلتفرمینگ‌ها، حس تازه‌ای را به بازیکن القا می‌کند. این بازی به صورت اورجینال در اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی توسط شرکت پرآوازه‌ی Devolver Digital برای پلتفرم‌های ویندوز و نینتندو سوییچ منتشر شد و در پایان سال هم برای ایکس‌باکس وان عرضه گردید. بیشتر منتقدین به ستایش بازی پرداختند و کسانی که بازی را تجربه کرده بودند هم از بازی راضی بودند.

حال در به‌روزرسانی جدید نظام رده‌بندی اروپا که با نام PEGI شناخته می‌شود، My Friend Pedro برای کنسول پلی‌استیشن ۴ لیست شد و رده‌سنی مثبت شانزده سال را دریافت کرد. هنوز هیچ بیانیه‌ی رسمی از طرف ناشر بازی اعلام نشده است ولی با توجه به گذاشتن این بازی در سایت PEGI بدون شک، این اثر به زودی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا