#مهسا_امینی

اطلاعات جدیدی درابطه با سریال خانوم مارول منتشر شده است

TV App عنوان قسمت‌های سریال خانوم مارول را مشخص کرد

اطلاعات جدیدی درابطه با سریال خانوم مارول منتشر شده است نرگس کریمی پور ۰ ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ مارول
سریال خانوم مارول

عناوین اپیزودهای سریال خانم مارول ظاهراً از طریق یک برنامه تلویزیونی کشف شده است. در ادامه سنت معرفی نسل جدیدی از قهرمانان متنوع در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، سریال مورد انتظار ایمان ولانی این بازیگر کانادایی را در نقش کمالا خان معرفی  می‌کند. اثر مورد انتظار مارول هم اکنون با ظبط ریشوت‌هایی برای استریم در سال جاری آماده می‌شود.

مارول همچنان در کمیک‌ها و درون MCU بر روی معرفی این شخصیت، تمرکز دارد و قهرمان این سریال با عنوان خانم مارول اولین شخصیت مسلمان پاکستانی-آمریکایی مارول است که به عنوان شخصیت اصلی یک سریال معرفی می‌شود. پس از قرار گرفتن در معرض بمب Terrigen، کامالا از طریق ژن‌های غیرانسانی توانایی‌های مورفوژنیکی مبنی بر افزایش طول و تغییر اندازه بدن خود را به دست می‌آورد. معمولاً از قدرت‌های او در کتاب‌های کمیک به عنوان توانایی «جلوگیری» یاد می‌شود. ریشه نام خانم مارول از کاپیتان مارول گرفته شده است، زیرا کامالا به دلیل تحسین این قهرمان، عنوان و لباس خود را از الگوی خود کارول دانورز الهام گرفته است.

طبق گفته TV Time، بزرگترین پلتفرم ردیابی اکران‌های تلویزیونی و فیلم در جهان، عناوین و تاریخ‌های سری بعدی آثار دیزنی پلاس به همراه تاریخ انتشار She-Hulk ممکن است فاش شده باشد. اگر این سرویس درست عنوان کرده باشد، برخلاف سری‌های قبلی مارول در پلتفرم استریم دیزنی پلاس که چهارشنبه‌ها نمایش داده می‌شود، خانم مارول در روز جمعه در تاریخ ۱۳ ماه می با قسمت اول خود تحت عنوان “Kamala Khan: Embiggen” نمایش داده می‌شود. با این حال، علیرغم اطلاعات موجود در این اپلیکیشن، هیچ چیز به طور قطعی از سوی دیزنی یا مارول استودیوز در رابطه با این سریال اعلام نشده است، با این حال جالب توجه است که قبلاً شش قسمت بودن آن تایید شده بود.

عناوین احتمالی قسمت‌های سریال خانوم مارول

قسمت اول “Kama Khan: Embiggen” نام دارد که ممکن است به گمانه زنی‌ها و شایعات در مورد تغییرات ایجاد شده در توانایی‌های ابرقهرمانی کامالا پایان دهد. در ابتدا، بسیاری از طرفداران نگران حذف قدرت ارتجاعی، تغییر شکل و تغییر اندازه کامالا بودند، زیرا به نظر می‌رسید که قدرت او با ساختار انرژی و توانایی‌های جذب انرژی کارول دانورز (بری لارسون) موازی است. عنوان قسمت 2، “فک‌های قفل شده”، ممکن است به عنوان اشاره‌ای به بولداگ غول پیکر غیرانسانی، Lockjaw عنوان شده باشد، که توانایی‌های او شامل قدرت فوق‌العاده تلپورت است. به نظر می‌رسد این سریال داستان تحسین کامالا از کاپیتان مارول را دنبال می‌کند مانند آنچه که در سریال هاکای دیدیم.

اگرچه عناوین و تاریخ‌های فهرست‌شده در این برنامه نگاهی اجمالی به سری‌های آینده دیزنی پلاس دارند، اما ممکن است با ادامه فیلم‌برداری‌های سریال خانم مارول، همه چیز تغییر کند. اطلاعات کمی توسط دیزنی به طور قطعی اعلام شده است و تاریخ انتشار همچنان در نوسان است زیرا این سریال در ابتدا برای اکران در سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده بود. مخاطبان همچنان باید منتظر اکران خانم مارول در اواخر سال جاری باشند، اما این عناوین زمینه زیادی برای حدس و گمان توسط طرفداران را ایجاد می‌کند. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا