1%
  • 0/10

گوشی تاشو موتورولا ریزر فقط یک سال و نیم کار می‌کند

لولای ریزر موتورولا فقط ۲۷ هزار بار باز و بسته می‌شود

گوشی تاشو موتورولا ریزر فقط یک سال و نیم کار می‌کند ۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ موبایل کپی لینک
گوشی تاشو موتورولا

گوشی تاشو موتورولا که به تازگی معرفی و راهی بازار شده در تست مقاومت فقط توانست تا ۲۷ هزار بار باز و بسته شدن را دوام بیاورد.

گوشی تاشو ۱۵۰۰ دلاری موتورولا با توجه به اینکه تازه وارد بازار شده بسیاری در حال آزمایش و بررسی این گوشی هستند تا نقاط قوت و ضعف آن را بیابند. از آنجا که در این گوشی از فناوری نمایشگر تاشونده استفاده شده، اولین سوالی که به ذهن می‌رسد اینکه آیا لولا دوام دارد؟ همانطور که در گوشی‌های مشابه همچون گلکسی Fold نیز اولین ایرادی که پیدا کرد در زمینه لولای دستگاه بود، به نظر می‌رسد که موتورولا Razr نیز بی نقص نیست.

بر اساس گزارش CNET، موتورولا Razr روی یک دستگاه FoldBot با هدف سنجش میزان مقاومت لولا قرار گرفته و انتظار می‌رفت که تا ۱۰۰ هزار بار باز و بسته شدن دوام بیاورد اما بار بیست و هفت هزارم بیشتر نتوانست دوام بیاورد و لولا از کار افتاد.

آمارهایی که از رفتار کاربران در رابطه با گوشی‌های موبایل به دست آمده، نشان داده که آمریکایی‌ها حداقل روزانه ۵۲ بار تلفن همراه خود را چک می‌کنند. بنابراین با یک حساب سرانگشتی می‌توان اینطور محاسبه کرد که گوشی تاشو موتورولا فقط یک سال و نیم زیر دست کاربران دوام می‌آورد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که در تست CNET ، لولا گوشی ریزر پس از اینکه از کار افتاد، اما صفحه نمایش به کار خود ادامه داد و می‌توان باز هم از نمایشگر استفاده کرد.

CNET همچنین اعلام کرده که سال گذشته این آزمایش را با گلکسی فولد انجام داده داده اما این گوشی تا ۱۲۰ هزار بار باز و بسته شدن مشکلی نداشت.

البته باید به این نکته هم اشاره کرد که این تست دقیقا نشان‌دهنده کاربرد واقعی گوشی‌های تاشو نیست و فقط زمان نشان می‌دهد که گوشی‌های تاشو چه عملکردی خواهند داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments