#مهسا_امینی

تاریخ اکران Mortal Kombat با انتشار یک پوستر مشخص شد

نخستین تریلر اوایل سال آینده از راه می‌رسد

تاریخ اکران Mortal Kombat

استودیوی برادران وارنر با انتشار یک پوستر تبلیغاتی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، تاریخ اکران Mortal Kombat را به صورت رسمی اعلام کرده است.

مورتال کامبت، یک فرنچایز رسانه‌ای است که با انتشار بازی Mortal Kombat 1992 برای پلتفرم‌های مختلف شکل گرفت. عنوان مزبور در سبک مبارزه‌ای ساخته شده بود و نبرد انسان‌ها و موجودات تخیلی را به تصویر می‌کشید. ویژگی‌های شاخص مورتال کامبت از جمله خشونت بسیار بالا و طراحی مبارزات با الهام از هنرهای شرقی باعث شد به شدت مورد توجه منتقدان و مخاطبان قرار گرفته و به محبوبیتی جهانی دست یابد. سال گذشته هم یازدهمین نسخه‌ی این فرنچایز در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. محصول جدید ندررلم با وجود پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای نه تنها نقدهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه فروش بالایی را به ثبت رساند.

محبوبیت مورتال کامبت در دهه‌ی ۹۰ میلادی باعث شد نیو لاین سینما تصمیم به ساخت یک فیلم بر اساس آن بگیرد که نهایتا در سال ۱۹۹۵ روی پرده‌ی نقره‌ای رفت. Mortal Kombat در مقابل بودجه‌ی ۱۸ میلیون دلاری خود، بیش از ۱۲۲ میلیون دلار فروخت تا شرایط برای ساخت دنباله مهیا شود. قسمت دوم تحت عنوان Mortal Kombat: Annihilation به سینماها آمد و برخلاف انتظار، عملکرد بسیار ضعیفی را در تمامی زمینه‌ها به نمایش گذاشت تا ساخت سومین فیلم از دستور کار خارج شود. حال و با گذشت حدودا دو دهه، فیلم دیگری از فرنچایز مورتال کامبت مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. جیمز وان (James Wan) یکی از تهیه‌کنندگان این پروژه به شمار می‌رود.

استودیوی برادران وارنر با انتشار یک پوستر تبلیغاتی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، تاریخ اکران Mortal Kombat را به صورت رسمی مشخص کرده است. بر این اساس، اولین تجربه‌ی سایمون مک‌‌کوید (Simon McQuoid) در کارگردانی یک فیلم بلند از تاریخ ۲۷ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی) در سینماهای فعال سراسر جهان و سرویس استریم HBO Max قابل‌تماشا خواهد بود. در ضمن، پوستری که سازندگان به اشتراک گذاشته‌اند هیچ نکته‌ی خاصی را شامل نشده و تنها لوگوی فیلم را در بر می‌گیرد. در ادامه می‌توانید تصویر مورد بحث را مشاهده کنید:

اگرچه خبرهای خوشی پیرامون واکسن ویروس کرونا به گوش می‌رسد اما بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند زندگی مردم حدودا ۹ ماه بعد از واکسیناسیون به حالت عادی بازمی‌گردد؛ زیرا گذشت زمان تاثیرگذاری واکسن را ثابت می‌کند. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان پیش‌بینی کرد شرایط جهان در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن اواخر سال آینده‌ی میلادی به حالت عادی بازمی‌گردد. مدیران استودیوی وارنر که به خوبی از این موضوع اطلاع داشتنند تصمیم گرفته‌اند تمامی آثارشان طی یک سال آتی را به صورت همزمان در سینماها و سرویس استریم HBO Max منتشر کنند؛ اقدامی که چندان به مذاق گروه‌های مختلف خوش نیامده است. به هر حال، بخش قابل‌توجهی از درآمد سازندگان برخی فیلم‌ها مستقیما به فروش آن در باکس آفیس بستگی دارد.

در انتها، بد نیست بدانید اولین تریلر رسمی Mortal Kombat تا قبل از سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر نخواهد شد. این خبر را تاد گارنر (Todd Garner) یکی از دو تهیه‌کننده‌ی فیلم اعلام کرده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا