پوستر بین‌المللی Mortal Kombat احتمالا به هویت واقعی پروتاگونیست اشاره دارد

یکی از بازیگران تصویر را به اشتراک گذاشته است

پوستر بین‌المللی Mortal Kombat

لوئیس تان مدل و بازیگر بریتانیایی ساعاتی قبل پوستر بین‌المللی Mortal Kombat را در حساب توییتری خود قرار داد.

تیم تبلیغاتی وارنر در فوریه‌ی سال جاری میلادی سکوت خود را در قبال Mortal Kombat شکست و تعدادی تصویر از پشت صحنه‌ی این فیلم مورد انتظار به اشتراک گذاشت. با گذشت مدت کوتاهی، نوبت به پوسترها و اولین تریلر رسید. ویدیوی مزبور بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان دریافت کرد و موفق شد Deadpool 2 و Logan را کنار زده و به پربازدیدترین تریلر دارای صفحه‌ی قرمز (اخطاری که می‌گوید تماشای ویدیو برای کودکان مناسب نیست) تبدیل شود.

با توجه به اطلاعاتی که منتشر شده، داستان Mortal Kombat درباره‌ی یک شخصیت کاملا جدید به نام کول یانگ است. او در زمینه‌ی هنرهای رزمی ترکیبی فعالیت می‌کند و طی چند وقت اخیر از شرایط مساعدی برخوردار نبوده است. کول طی اتفاقی متوجه می‌شود توسط فردی مرموز تحت تعقیب قرار داشته و همین موضوع او را به سمت تحقیق درباره‌ی ماه گرفتگی روی قفسه‌ی سینه‌اش سوق می‌دهد. کول پس از ملاقات با سونیا بلید متوجه می‌شود ماه گرفتگی روی سینه‌اش در واقع حکم ورود برای یک رقابت تاریخی و خشن به نام مورتال کامبت است. پروتاگونیست همچنین به کمک سونیا به هویت تعقیب‌کننده پی می‌برد.

لوئیس تان (Lewis Tan) مدل و بازیگر بریتانیایی اخیرا پوستر بین‌المللی Mortal Kombat را از طریق حساب توییتری خود منتشر کرد. در نگاه اول، تصویر مزبور نکته‌ی خاصی را شامل نشده و تنها شخصیت‌های مختلف داستان را اطراف لوگوی فیلم نشان می‌دهد اما اگر دقت بیشتری به خرج داده شود، متوجه خواهید شد کول یانگ زرهی مخصوص به تن کرده و دو تونفای فلزی (یک سلاح شرقی که ریشه‌اش به چین یا اندونزی مربوط می‌شود) در دست دارد. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

پس از اینکه مشخص شد یک شخصیت جدید به عنوان پروتاگونیست Mortal Kombat انتخاب شده، طرفداران سعی کردند با کنار هم قرار دادن شواهد مختلف پی به هویت واقعی او ببرند اما تا به اینجای کار چندان موفق نبوده‌اند. پوستری که لوئیس تان به اشتراک گذاشته، احتمالا کمک بزرگی به این دسته از طرفداران خواهد بود. اگر تریلر را به یاد داشته باشید، در چند صحنه شاهد شخصیتی بودیم که تونفا به دست داشت؛ برای مثال، می‌توان به تنها صحنه‌ی رونمایی از گورو اشاره کرد. اگرچه چهره‌ی مبارز مشخص نبود اما به واسطه‌ی لباس و سلاح کول یانگ در پوستر می‌توان گفت شخصیت مزبور در واقع پروتاگونیست بوده است.

در دنیای مورتال کامبت، تنها دو شخصیت از تونفا استفاده می‌کنند: جکس و تانیا. جکس بیشتر به واسطه‌ی بازوهای فلزی‌اش شناخته شده و تنها گاهی اوقات تونفا به دست می‌گیرد. از همین رو، می‌توان آن را از لیست گزینه‌ها حذف کرد. با این کار، تنها تانیا باقی می‌ماند. او به نژاد ادنیا تعلق داشته و در بُعدی دیگر متولد شده است. در صورتی که گمانه‌زنی‌ها صحیح باشد، احتمالا در جریان داستان شاهد فاش شدن ارتباط کول یانگ با نژاد ادنیا خواهیم بود.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس سینمایی مورتال کامبت از تاریخ ۲۷ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ آوریل) به سینماها و سرویس استریم HBO Max خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا