عدم حضور برخی از شخصیت‌های اصلی در بازی Mortal Kombat 1

صرفا برای غافلگیری هوادارها

عدم حضور برخی از شخصیت‌های اصلی در بازی Mortal Kombat 1 حمید توحیدلو ۲ ۰۵ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
شخصیت های اصلی در Mortal Kombat 1

بر اساس اعلام استودیوی ندررلم، برخی از شخصیت های اصلی مجموعه در بازی Mortal Kombat 1 حضور ندارند!

کمتر از یک ماه به انتشار جدیدترین بازی از سری مورتال کامبت باقی مانده و بسیاری از هوادارها برای تجربه آن روزشماری می‌کنند. در حالی که این بازی شماری از مبارزهای قدیمی و جدید فرنچایز را در خود جا داده، اما باز هم جای خالی برخی از شخصیت‌های مهم و اصلی نظیر جید و سونیا در آن احساس می‌شود که شاید چندان باب میل طرفدارها نباشد.

با این حال، به نظر می‌رسد که استودیوی ندررلم با آگاهی کامل تصمیم گرفته تا تعدادی از مبارزهای اصلی را به بازی اضافه نکند! در همین راستا، اد بون، کارگردان مورتال کامبت، در گفت‌وگویی اعلام کرد که عدم وجود یک سری از شخصیت‌های اصلی به خاطر غافل گیری بازیکن‌ها بوده تا فضای مناسبی برای حضور برخی از مبارزهای دیگر مهیا شود.

اد بون درباره عدم حضور برخی از شخصیت های اصلی در بازی Mortal Kombat 1 توضیح می‌دهد:

ما همیشه اسکورپیون، ساب زیرو، رایدن، کیتانا و میلینا و لیو کانگ و… را در اختیار داریم. با این حال، ما تصمیم گرفتیم تا برخی از شخصیت‌های اصلی برای مدتی استراحت کنند. یکی از مهم‌ترین اهداف ما با شروع دوباره مورتال کامبت و آغاز خط زمانی جدید این بود که بازیکن‌ها را غافل‌گیر کنیم. اوه، خیلی وقت بود که لی می را ندیده بودم. این کاراکتر را از مدت‌ها پیش تجربه نکرده بودم. بر این اساس، بازی‌های دوران سه بعدی، اصلی‌ترین هدف ما برای انجام این کار بود.

با وجود اینکه برخی از شخصیت‌ها در مورتال کامبت ۱ حضور ندارند، اما بهتر است بدانید که استودیوی ندررلم برنامه‌های زیادی برای پشتیبانی از آن در نظر گرفته و ممکن است که در آینده کاراکترهای جدید و مختلفی در قالب بسته‌های الحاقی به بازی اضافه شوند. برای مثال، گفته شده سه شخصیت پیس میکر، هوم لندر و امنی من با انتشار اولین DLC به بازی راه می‌یابند.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه کالکتور یا پریمیوم، به مدت چهار روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید به بازی دسترسی داشته باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا