تصاویر پشت صحنه‌ی Mortal Kombat ساب-زیرو و اسکورپیون را نشان می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه‌ی Mortal Kombat

وب سایت خبری Nerdist دقایقی قبل تصاویر پشت صحنه‌ی Mortal Kombat را به اشتراک گذاشت که ساب-زیرو و اسکورپیون را نشان می‌دهند.

پس از اینکه وارنر امتیاز مورتال کامبت را به دست آورد، تصمیم گرفت تغییرات اساسی‌ای را در آن به وجود بیاورد. نتیجه‌ی اتخاذ چنین تصمیمی، ریبوت مجموعه‌ی بازی‌ها بود که توسط ندررلم توسعه یافت و در سال ۲۰۱۱ میلادی برای پلتفرم‌های هدف منتشر شد. در همین حین، ساخت ریبوت مجموعه فیلم‌های مورتال کامبت هم در دستور کار قرار گرفت. کوین تانچارون (Kevin Tancharoen) در ابتدا با وارنر به توافق رسید و وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده گرفت. تیم تولید قصد داشت این فیلم را در سال ۲۰۱۲ جلوی دوربین ببرد تا برای اکران در ۲۰۱۳ آماده باشد اما تیم تولید و استودیوهای سازنده بر سر بودجه به توافق نرسیدند تا فاز تولید به تعویق بیافتد.

با طولانی شدن تعطیلی، کوین تانچارون تصمیم گرفت به سراغ Mortal Kombat: Legacy رفته و فصل دومش را بسازد. او نهایتا به صورت کامل از کار روی ریبوت Mortal Kombat انصراف داد. سرنوشت پروژه برای دو سال در هاله‌ای از ابهام بود که جیمز وان (James Wan) به عنوان تهیه‌کننده انتخاب شد. مدتی بعد سایمون مک‌کوید (Simon McQuoid) وظیفه‌ی کارگردانی را به دوش گرفت و گرگ روسو (Greg Russo) هم کار روی فیلمنامه را آغاز کرد. در ابتدا امید چندانی به موفقیت پروژه وجود نداشت اما روسو در یکی از مصاحبه‌های خود فاش ساخت لین اثر رده‌بندی سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال) داشته و فیتالیتی‌ها در آن به تصویر کشیده خواهند شد. انتشار چنین اطلاعاتی، بارقه‌های امید را در دل طرفداران به وجود آورد.

وب سایت Nerdist اخیرا تصاویر پشت صحنه‌ی Mortal Kombat را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم چهار می‌رسد. در این عکس‌ها می‌توان شخصیت‌های محبوبی از جمله ساب-زیرو و اسکورپیون را مشاهده کرد:

داستان Mortal Kombat درباره‌ی یک شخصیت کاملا جدید و اورجینال به نام کول یانگ است که در حوزه‌ی هنرهای رزمی ترکیبی فعالیت می‌کند اما در حال حاضر وضعیت چندانی خوبی ندارد. او در همین حین متوجه می‌شود توسط یک فرد مرموز تحت تعقیب قرار دارد. یانگ که نگران امنیت اعضای خانواده‌اش است، تصمیم می‌گیرد پاسخ سوال‌هایش را بیابد تا شاید از طریق بتواند بفهمد چرا فرد مرموز او را تعقیب می‌کند. همین تصمیم، او را به سمت یک رقابت بزرگ و تاریخی به نام مورتال کامبت سوق می‌دهد. در ضمن، تاد گارنر (Todd Garner) تهیه‌کننده‌ی فیلم در یکی از مصاحبه‌های خود تاکید داشت جانی کیج در جهان داستان حضور دارد اما جلوی دوربین حاضر نخواهد شد.

جو تسلیم (Joe Taslim)، یک بازیگر اندونزیایی است که نقش ساب-زیرو را در ریبوت فیلم مورتال کامبت ایفا می‌کند. او در مصاحبه‌های خود با وب سایت Collider جملات مبهمی را به زبان آورد که از دید طرفداران، اشاره‌ای به حضور نوب سایبات در جریان داستان بوده‌اند. اگر با عناوین Mortal Kombat آشنایی ندارید، باید بگوییم اسکورپیون موفق می‌شود ساب-زیرو را کشته و انتقامش را بگیرد. با گذشت مدتی، کوان چی ساب-زیرو را در قالب نوب سایبات به زندگی بازمی‌گرداند.

در انتها، لازم به ذکر است سومین اقتباس سینمایی مورتال کاامبت از تاریخ ۲۷ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶۱ آوریل) در دسترس قرار می‌گیرد. این فیلم تحت تاثیر سیاست‌های جدید وارنر به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا